Zasady i warunki

Ta strona internetowa i firmy na niej dostarczane są przeznaczone dla klientów pełnoletnich, ponieważ firmy mogą być używane tylko poprzez przesłanie formularza zamówienia, które zawiera umowę prawną między Użytkownikiem a Firmą. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, sugerujemy natychmiastowe opuszczenie strony internetowej i nieskładanie zamówienia.

Złożenie zamówienia w sposób automatyczny oznacza, że ​​przeczytałeś, zrozumiałeś i zgodziłeś się mieć pewność w autoryzowanej umowie, na którą składają się niniejsze Warunki Dostawców.

Korzystanie z naszej Witryny lub składanie zamówienia bez zapoznania się z naszymi Warunkami Dostawców będzie prawdopodobnie całkowicie Twoją alternatywą, a Firma nie będzie odpowiedzialna za jakiekolwiek kary wynikające z nieznajomości zawartych w niniejszym dokumencie klauzul.

Prywatność

Szanujemy Twoją prywatność oraz wykorzystanie i ochronę Twoich danych osobowych. Zapoznaj się z naszym Ochrona prywatności, aby uzyskać istotne informacje i ujawnienia dotyczące gromadzenia i wykorzystywania Twoich danych osobowych.

Wykorzystanie witryny:

Poniższa lista danych jest rutynowo pobierana i przechowywana na naszych serwerach sieciowych za każdym razem, gdy ktoś korzysta z naszej witryny internetowej:

  • adres IP
  • System operacyjny i wersja
  • przeglądarka internetowa i wersja
  • data i godzina dostępu
  • Lokalizacja (obszar, kraj, stan, miasto)
  • Średni czas trwania
  • Średnia liczba przejść do stron

Dane te są zbierane za pomocą plików cookie przeglądarki konsumenckiej, aby dowiedzieć się, jak Witryna zachowuje się z Klientami i zapewnić im przejrzystą wiedzę o przeglądaniu sieci. W przypadku, gdy nie potrzebujesz nas do pobierania takich podstawowych informacji, prosimy o wyłączenie plików cookie w przeglądarce b

Zasady anulowania

W kolejnych dwóch przypadkach Kancelaria ma wszelkie prawa do anulowania zamówienia bez wysyłania powiadomienia do Konsumenta.

  • W przypadku, gdy klient celowo lub nieumyślnie naruszył dowolne lub całe wyrażenia i warunki LUB
  • Jeśli Kupujący zostanie uznany za podejrzanego o oszustwo lub odpowiedzialny za oszustwo.

Konsument nie otrzyma odszkodowania na powyższych warunkach.

W przypadku, gdy Konsument chce anulować zamówienie, jest proszony o zrobienie tego w ciągu godziny od złożenia zamówienia ze względu na to, że jest to zwykle czas potrzebny na realizację zamówienia i powierzenie zadania pisarzowi. Żądania anulowania złożone po wyżej wymienionym okresie będą podlegać potrąceniu ceny realizacji zamówienia.

Zasady zwrotów

Odpowiadamy za terminowe dostarczenie Produktu zgodnie z wymaganiami Kupującego wskazanymi w Zamówieniu. W przypadku naruszenia któregokolwiek ze zobowiązań Konsumenta, Konsument ma prawo do częściowego lub całkowitego zwrotu kosztów zgodnie z naszą Gwarancją MoneyBack.

Powiadomienie o zmianach

Firma zastrzega sobie prawo do sporadycznej zmiany tych okoliczności, ponieważ uzna to za stosowne, a dalsze korzystanie z witryny będzie oznaczać akceptację wszelkich zmian w tych frazach. Jeśli nastąpią jakiekolwiek zmiany w naszym zakresie ochrony prywatności, poinformujemy, że zmiany te zostały wprowadzone na naszej stronie głównej i na różnych kluczowych stronach w naszej witrynie. W przypadku jakichkolwiek zmian w sposobie korzystania z naszej strony internetowej, perspektywy Dane osobowe, mogą zostać przesłane pocztą elektroniczną lub pocztą powiadomienie do osób, których dotyczy ta zmiana. Wszelkie modyfikacje naszego zakresu ochrony prywatności mogą zostać opublikowane w naszej witrynie 30 dni przed wprowadzeniem tych modyfikacji. Dlatego radzimy regularnie czytać to oświadczenie

Te zwroty i sytuacje stanowią część Ugody między Konsumentem a nami. Uzyskanie przez Ciebie dostępu do tej witryny internetowej i / lub podjęcie próby dokonania rezerwacji lub Ugody oznacza zrozumienie, ugodę i akceptację Zastrzeżenia Odkryj i pełnych Warunków i postanowień zawartych w niniejszym dokumencie. Twoje ustawowe prawa klienta pozostają nienaruszone.