Recenzja Best Buy Credit Card – wszystko, co musisz wiedzieć

17 lutego 2021

Pełne ujawnienie: Możemy otrzymać rekompensatę finansową, gdy klikniesz linki i zostaniesz zatwierdzony do produktów kart kredytowych od naszych partnerów reklamowych. Opinie i zalecenia dotyczące produktów na tej stronie są naszą wyłączną własnością i nie były one przedmiotem wpływu, przeglądu ani zatwierdzenia przez emitenta. Więcej informacji można znaleźć w naszym Oświadczeniu dla reklamodawców. Doceniamy twoją pomoc!

Spójrzmy prawdzie w oczy – elektronika bywa droga. Nowe i ulepszone telewizory Ultra HD, najnowsze laptopy i tablety, urządzenia do noszenia, zabezpieczenia inteligentnego domu, wirtualna rzeczywistość i systemy do gier – to wystarczy, aby zawrócić Ci w głowie!

A co by było, gdybyśmy powiedzieli Ci, że istnieje sposób na zarobienie części tej ciężko zarobionej gotówki w postaci nagród? Byłbyś zainteresowany, prawda?

W tej dogłębnej analizie omawiamy karty kredytowe Best Buy od Citibank, omawiając zapewniane korzyści i wady tych kart.

Następnie omówimy kilka alternatywnych kart kredytowych opartych na nagrodach, które z pewnością warto wziąć pod uwagę, jeśli uważasz, że karty Best Buy nie są dla Ciebie (lub po prostu chcesz zacząć zarabiać zwrot gotówki we wszystkich dziedzinach swojego życia ).

Spis treści

Spis treści

Moje najlepsze karty kredytowe w skrócie

Best Buy ma 2 poziomy konsumenckich kart kredytowych: karty Visa i standardowa karta.

Posiadacze kart Visa mogą korzystać ze swojej karty wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa. Oznacza to, że masz możliwość zdobycia nagród za większe wydatki, a także masz opcje zaliczki gotówkowej i transferu salda. Ponadto zobaczysz, że My Best Buy ® Visa ® Gold wiąże się z roczną opłatą w wysokości 59 USD, podczas gdy żadna inna karta nie ma opłaty rocznej.

Standardowi posiadacze karty My Best Buy mogą korzystać z karty tylko w Best Buy. Oznacza to, że masz tylko opcję zwrotu 5% lub 6% w nagrodach i nie kwalifikujesz się do zaliczek gotówkowych ani transferów salda.

Gorąca wskazówka: nagrody są przyznawane jako punkty My Best Buy; po zebraniu wystarczającej liczby punktów kupujący otrzymuje Certyfikat Rewards, który można wymienić tylko w sklepach Best Buy i BestBuy.com.

Skąd więc wiesz, o którą kartę się ubiegać? Z technicznego punktu widzenia nie musisz – wystarczy, że złożysz 1 wniosek, a Citibank zdecyduje za Ciebie. Może to być trochę zagmatwane, więc zajmiemy się dokładniej w następnej sekcji.

Ubieganie się o kartę Best Buy Visa

Kupujący mogą ubiegać się o kartę kredytową Best Buy w sklepie lub online. Jeśli zdecydujesz się złożyć wniosek online, musisz najpierw utworzyć konto BestBuy.com.

Składając wniosek o kartę kredytową Best Buy, wystarczy wypełnić jeden wniosek. Następnie Citibank bierze pod uwagę wszystkie kryteria i wystawia odpowiednią kartę w oparciu o Twoją zdolność kredytową.

Drobnym drukiem stwierdza się, że rozpatrujesz te karty w następującej kolejności:

 • My Best Buy ® Visa ® Platinum
 • Moja karta Best BuyMy Best Buy ® Visa ® Gold Jakiej więc zdolności kredytowej potrzebujesz, aby mieć kartę kredytową Best Buy? Ogólnie rzecz biorąc, potrzebujesz dobrej oceny kredytowej, aby zostać zatwierdzonym dla najlepszej karty Visa (zwykle 700-749). W przeciwnym razie prawdopodobnie będziesz potrzebować uczciwej oceny kredytowej (zazwyczaj 660-699), aby zakwalifikować się do standardowej wersji Best Buy.

  Po rozpatrzeniu wniosku niektóre osoby zostaną natychmiast zatwierdzone. Jednak inni ubiegający się o tę kartę mogą wymagać dalszej weryfikacji, co skutkuje okresem oczekiwania do 7-10 dni.

  Ponadto należy pamiętać, że wszyscy kandydaci powinni mieć ukończone 18 lat.

  Premie rejestracyjneCzasami Best Buy może oferować określone bonusy za rejestrację. Na przykład w czasie pisania tego artykułu Best Buy oferował 10% zwrotu w postaci nagród (lub elastycznego finansowania) pierwszego dnia zakupów wnioskodawcy po zatwierdzeniu.

  Nagrody za karty kredytowe Best Buy i program My Best Buy

  Składając wniosek o kartę kredytową Best Buy, składasz wniosek o rejestrację w programie My Best Buy (zarządzanym przez Best Buy, a nie Citibank). Aby rozpocząć członkostwo (i otrzymywać korzyści), zechcesz zweryfikować i zarejestrować swoją kartę kredytową online.

  To członkostwo umożliwia otrzymywanie korzyści procentowych zwrotu wymienionych dla określonej karty kredytowej.

  ✓✓
  Moja karta Visa Best Buy

  Moja karta Best Buy

  5% zwrotu w nagrodach za zakupy w ramach Best Buy
  6% zwrotu w nagrodach za zakupy w ramach Best Buy dla członków Elite Plus
  3% zwrotu w nagrodach za zakup gazu
  2% zwrotu w nagrodach za zakupy w restauracjach i sklepach spożywczych
  1% zwrotu w nagrodach za codzienne zakupy
  Rotacyjne kategorie bonusowe w ograniczonym czasie

  Oczywiście obowiązują ograniczenia / wyjątki / wyłączenia, ale ogólnie rzecz biorąc, oto jak się to psuje:

  • 5% zwrotu: posiadacze kart zdobywają 2,5 punktu za każdego wydanego 1 USD lub 5% zwrotu w postaci nagród na kwalifikujące się zakupy Best Buy, jeśli wybiorą „standardowy kredyt za pomocą karty Best Buy
  • 6% zwrotu dla Elite Plus: Posiadacze kart, którzy są również członkami Elite Plus, otrzymują 3 punkty premii za każdego wydanego 1 USD lub dodatkowy 1% w nagrodach (łącznie 6%), jeśli wybiorą „standardowy kredyt za pomocą swojej karty Best Buy
   • Aby zostać członkiem Elite Plus, kupujący muszą wydać co najmniej 3500 USD na kwalifikujące się zakupy w sklepach Best Buy, BestBuy.com lub na karcie My Best Buy Visa w ciągu 1 roku kalendarzowego
   • 3% zwrotu na paliwo: posiadacze kart otrzymują 1,5 punktu za każdego wydanego 1 dolara lub 3% zwrotu w postaci nagród za zakupy netto dokonane na stacjach benzynowych 2% zwrotu na posiłki i artykuły spożywcze: posiadacze kart otrzymują 1 punkt za każdego wydanego 1 dolara lub 2% zwrotu na nagrody za zakupy netto dokonane w restauracjach, barach i sklepach spożywczych 1% z powrotem gdziekolwiek indziej: posiadacze kart otrzymują 1 punkt za każde wydane 2 dolary lub 1% zwrotu w postaci nagród za zakupy netto dokonane poza Best Buy, o ile sprzedawca akceptuje Visa Okresowe rotacyjne kategorie bonusów: Ogólnie co kwartał wybiera się 1 lub 2 kategorie, aby otrzymać% bonusu w nagrodachCertyfikaty nagródGdy kupujący osiągnie 250 punktów, otrzyma e-mailem Certyfikat Rewards o wartości 5 USD. Te certyfikaty nagród można wykorzystać tylko w sklepach Best Buy i BestBuy.com.

    Członkowie Elite lub Elite Plus mogą zdecydować się na zapisanie swoich punktów lub automatyczne wystawienie certyfikatu nagrody po osiągnięciu określonego poziomu.

    Gorąca wskazówka: Jeśli lubisz korzystać z portfela mobilnego, pamiętaj: „Transakcje kartą kredytową My Best Buy ® realizowane za pośrednictwem portfela mobilnego mogą nie otrzymać korzyści lojalnościowych ani promocyjnych ofert finansowania. Tak więc na wszelki wypadek staraj się kupować za pomocą rzeczywistej karty fizycznej .

    Specjalne opcje finansowaniaBest Buy oferuje kilka elastycznych opcji finansowania, spośród których kupujący mogą wybierać. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że jeśli klient zdecyduje specjalnego finansowania oni nie otrzymują 5% z powrotem w nagrodach – to albo / albo korzyści.

    Inną ważną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że elastyczne finansowanie Best Buy wykorzystuje zasadę zwaną odroczonym odsetkiem – poniżej omówimy więcej, dlaczego może to być wyjątkowo niebezpieczne.

    Niektóre opcje finansowania są dostępne we wszystkich przypadkach za pomocą karty kredytowej Best Buy, podczas gdy inne są ofertami „ograniczonymi w czasie. Nadal uwzględniliśmy oferty ograniczone czasowo, aby dać ci wyobrażenie o tendencji Best Buy do oferowania różnych promocji i opcji finansowania przez cały rok (gdy wydajesz na swoją kartę Best Buy).

    • Odroczone odsetki na 12 miesięcy od 299 USD
    • 18 miesięcy odroczone odsetki od 499 USD + (oferta ograniczona czasowo)Odroczone odsetki od 999 USD na 24 miesiące (oferta ograniczona czasowo)Odroczone odsetki od odblokowanego telefonu i zakupów Geek Squad na 24 miesiące w wysokości 649 USD +Odroczone odsetki od wybranego sprzętu do ćwiczeń i zakupów Geek Squad na 24 miesiące w wysokości 799 USD + Co to jest odroczone odsetki? Jeśli spłacisz saldo w całości do końca wyznaczonego okresu, to udało Ci się rozciągnąć płatności z 0% RRSO.

     Jeśli jednak nie spłacisz całości salda w wyznaczonym okresie, Twoje konto będzie obciążane pełną standardową stopą APR (zmienna 25,24%) za każdy miesiąc od daty zakupu . Może to być koszmarem finansowym, szczególnie w przypadku dużych pozycji.

     Gorąca wskazówka: Ważne jest również, aby pamiętać, że minimalna należna miesięczna rata może nie wystarczyć do spłaty salda do końca okresu promocyjnego – jest to wyjątkowo podstępne! Upewnij się, że płatności zostały poprawnie obliczone i w razie potrzeby zapłać więcej niż kwota minimalna należna.

     Czy lepiej więc odzyskać 5% w nagrodach czy odroczone odsetki? To zależy. Spójrzmy na przykład.

     Załóżmy, że chcesz kupić nowy 55-calowy telewizor Sony LED 4K Ultra HD za 800 USD.

     • Standardowa opcja zwrotu 5% nagród przyniosłaby zwrot w wysokości 40 $ w certyfikatach Best Buy Rewards
     • Jeśli wybierzesz opcję 6-miesięcznego elastycznego finansowania i spłacisz ją w całości – gratulujemy, udało Ci się rozciągnąć płatności z 0% RRSOJeśli wybierzesz opcję 6-miesięcznego elastycznego finansowania i nie spłacisz tego – do pozostałego salda zostaną dodane przyzwoite opłatyOto, jak by się to zmieniło, gdybyś nie mógł spłacić salda. Powiedzmy, że od początku nie obliczałeś matematyki. Tak więc zapłaciłeś minimalną kwotę należną na karcie kredytowej przez pierwsze kilka miesięcy – nazwijmy to 50 USD.

      Wtedy zdałeś sobie sprawę, że to nie wystarczy i zapłaciłeś nawet 3 razy minimum za ostatnie 3 miesiące.

      Elastyczne finansowanie, konto zaległe

      (odsetki odroczone stosowane w wysokości 25,24% RRSO)

      W ostatnim przykładzie powyżej nie zapłaciłeś w całości salda za nowy telewizor HD, więc zainicjowano odroczone odsetki. Oznacza to, że standardowe 25,24% RRSO było stosowane do salda za każdy miesiąc, aż do daty zakupu.

      Co się potem dzieje?

      Pod koniec okresu promocyjnego (6 miesięcy) łączne naliczone opłaty z tytułu odsetek są następnie dodawane do pozostałego salda. Jeśli nie możesz spłacić tej kwoty w całości, standardowe odsetki w wysokości 25,24% zostaną naliczone do nowej kwoty w przyszłości.

      Możesz łatwo zobaczyć, jak może to stać się problemem… zwłaszcza w przypadku większych pozycji na biletach i odroczonych odsetek rozciągniętych na okres 18 lub 24 miesięcy!

      Podsumowanie: Jeśli możesz kupić przedmiot od razu zrób to i zdobądź 5% zwrotu w nagrodach. Wybierz elastyczną opcję finansowania tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne i tylko wtedy, gdy masz pewność, że możesz spłacić saldo w całości w wyznaczonym okresie. W przeciwnym razie odroczone odsetki wrócą, by cię ugryźć.

      Dodatkowe funkcje kart kredytowych Best Buy i programu My Best Buy

      Istnieje kilka dodatkowych korzyści, które otrzymasz, dołączając do programu My Best Buy, a także kilka, które możesz otrzymać po prostu trzymając karty Visa.

      Twoja rejestracja w programie My Best Buy dodaje:

      • Wczesny dostęp do wyprzedaży i ofert specjalnych
      • Bezpłatna wysyłka przy zakupach o wartości powyżej 35 USD bez minimalnych wymagań dotyczących zakupów dla członków Elite i Elite PlusEkskluzywne oferty tylko dla członkówBezpłatne konsultacje w domuSpecjalny prezent urodzinowy podczas miesiąca urodzinCzłonkowie mogą kwalifikować się do programu My Best Buy Elite z zakupami w wysokości 1500 $ na kalendarz lub My Best Buy Elite Plus z zakupami w wysokości 3500 $ w roku kalendarzowym.

       Twoja karta My Best Buy Visa może również oferować następujące korzyści Visa (zobacz wyjaśnienie korzyści dla posiadaczy karty):

       • Zapobieganie oszustwom
       • Awaryjna wymiana kartyUsługa zapytania posiadacza kartyObsługa menedżera przedłużonej gwarancjiUsługi pomocy w podróży i w nagłych wypadkachZwolnienie z odpowiedzialności za szkody spowodowane kolizjąWysyłka drogowaOpłaty i wady kart kredytowych Best Buy

        Jeśli chodzi o recenzje kart kredytowych, być może jedną z najważniejszych sekcji są opłaty i wady. Firmy obsługujące karty kredytowe i sklepy detaliczne jasno informują o korzyściach i zastanawiają się: „Co więc ukrywają? Cóż, porozmawiajmy najpierw o opłatach.

        Żaden
        Moja karta Best Buy Visa Moja karta Best Buy

        Roczna opłata 0 $ (karta My Best Buy Platinum)

        59 $ (karta My Best Buy Gold)
        0 USD
        Standardowa APR 25,24% (zmienne) lub mniej w przypadku wyboru specjalnego finansowania
        Przeniesienie salda APR 25,24% (zmienna) Nie dotyczy
        Opłata za przeniesienie salda 15 $ lub 5% kwoty każdego przelewu (w zależności od tego, która wartość jest większa) Nie dotyczy
        APR zaliczki gotówkowej 27,99% (zmienna) Nie dotyczy
        Opłata za zaliczkę 10 USD lub 5% kwoty każdej zaliczki (w zależności od tego, która z tych kwot jest większa) Nie dotyczy
        Opłata za opóźnienie Do 40 USD Do 40 USD
        Zwrot opłaty za płatność Do 40 USD Do 40 USD
        Opłata za transakcję zagraniczną Nie dotyczy

        Omówiliśmy już mocny standardowy RRSO. Te liczby rosną jeszcze wyżej, jeśli myślisz o zaliczce gotówkowej lub przeniesieniu salda. Gdy dodasz do tego opłaty za transakcje, opłaty są niewiarygodnie wysokie.

        Dodatkowo, jeśli masz problemy ze spłatą w terminie lub czek zostanie odrzucony, płacisz również niezłe opłaty.

        A co z innymi wadami? Fakt, że karty kredytowe Best Buy nie prawdziwymi kartami zwrotu gotówki, jest OGROMNĄ wadą . Ponieważ zyskujesz tylko swój procent w postaci certyfikatów Best Buy Rewards, możesz je wydać tylko w sklepach Best Buy lub BestBuy.com. Możesz używać swojej wizy wszędzie, więc dlaczego nie możesz nigdzie wydać swoich nagród?

        Dodatkowo, jeśli możesz uzyskać zgodę tylko na My Best Buy Visa Gold, zostaniesz obciążony roczną opłatą w wysokości 59 USD. Musiałbyś wydać 1200 USD w Best Buy (lub nawet więcej na benzynę, posiłki, zakupy spożywcze i codzienne wydatki), aby pokryć koszt rocznej opłaty.

        A co, jeśli uznasz, że wszystkie opłaty i wady karty nie są tego warte, ale nadal chcesz zarobić jakieś nagrody za pieniądze, które wydajesz każdego dnia? W tym miejscu pojawiają się alternatywne nagrody lub karty kredytowe typu cash back.

        Alternatywne karty kredytowe z nagrodami (nasze zalecenia)

        Jeśli szukasz rzeczywistego zwrotu gotówki (zamiast nagród, które możesz wydać tylko w Best Buy), istnieje kilka innych nagradzających kart, które możesz rozważyć.

        Alternatywnie, jeśli lubisz podróżować, rozważ kartę Chase Sapphire Preferred®, która jest jedną z najlepszych (jeśli nie najlepszych ) kart nagród turystycznych na rynku.

        Otrzymasz 1 punkt za każdego dolara wydanego w sklepach Best Buy i 2 punkty za każdego dolara wydanego na wszystkie zakupy w restauracjach i podróżach. Pamiętaj, że punkty, które zdobędziesz dzięki tej karcie, są niezwykle cenne, jeśli są prawidłowo używane!

        Best Buy Logowanie kartą kredytową i zarządzanie kontem online

        Bez względu na to, jaką kartę kredytową otrzymasz, możesz zalogować się do portalu Best Buy lub Citibank i zarządzać swoim kontem online.

        Oto niektóre zadania, które możesz wykonać online:

        • Zobacz swoje oświadczenie
        • Zapłać rachunekMonitoruj aktywność na swoim koncieOtrzymuj ekskluzywne ofertySkonfiguruj alertyKońcowe przemyślenia

         Jeśli często robisz zakupy w Best Buy i / lub ogólnie wydajesz duże kwoty na elektronikę, karta kredytowa Best Buy z pewnością może się przydać, ale tylko wtedy, gdy jesteś odpowiedzialnym posiadaczem karty.

         Fakt, że wersje Visa tej karty kredytowej również zdobywają punkty w kategoriach poza Best Buy (takich jak restauracje, artykuły spożywcze, benzyna itp.), To duża wygrana, ponieważ większość kart kredytowych sprzedawanych w sklepach tego nie oferuje.

         Jeśli jednak nie możesz spłacić salda w całości i na czas, zostaniesz trafiony naprawdę wysokim APR. Ten scenariusz może się łatwo wydarzyć w przypadku niskich minimalnych płatności i ofert finansowania promocyjnego rozciągniętych przez długi czas.

         Dodatkowo, jeśli chcesz mieć kartę kredytową, na którą zarobione nagrody można wydać w dowolnym miejscu, ta karta nie jest dla Ciebie. Prawdopodobnie lepiej będzie, jeśli zamiast tego skorzystasz z alternatywnej karty kredytowej z możliwością zwrotu gotówki.

         Informacje dotyczące My Best Buy ® Visa ® Platinum, My Best Buy ® Visa ® Gold, My Best Buy ® Credit Card i Chase Freedom Unlimited ® zostały niezależnie zebrane przez Upgraded Points i nie zostały dostarczone ani sprawdzone przez emitenta.

         Aby zobaczyć stawki i opłaty za kartę Blue Cash Everyday® od American Express, kliknij tutaj.

         Aby poznać stawki i opłaty Blue Cash Preferred® od American Express, kliknij tutaj.

         Często Zadawane Pytania

         Jak ubiegać się o kartę kredytową Best Buy?

         Możesz ubiegać się o kartę kredytową My Best Buy w sklepie lub online. Jeśli chcesz złożyć wniosek online, najpierw musisz utworzyć konto BestBuy.com (jeśli jeszcze go nie masz).

         Przez jaki bank przechodzi karta kredytowa Best Buy?Karty kredytowe My Best Buy są kartami pod wspólną marką za pośrednictwem Best Buy i Citibank.

         Nie ma opłaty rocznej za kartę My Best Buy Visa Platinum lub My Best Buy.

         Za wydanie karty My Best Buy Visa Gold pobierana jest roczna opłata w wysokości 59 USD.

         Czy karta kredytowa Best Buy ma opłatę aktywacyjną?Nie, karty kredytowe Best Buy nie mają opłaty aktywacyjnej.

         Gdzie można użyć karty kredytowej Best Buy?Możesz używać jednej z kart My Best Buy Visa (Platinum lub Gold) wszędzie tam, gdzie akceptowana jest Visa. Karty My Best Buy można używać wyłącznie w sklepach detalicznych Best Buy lub online na BestBuy.com.

         Czy karta kredytowa Best Buy zapewnia ochronę kupującego lub przedłużoną gwarancję?Większość kart kredytowych Visa zapewnia jakąś ochronę i przedłużoną gwarancję. Dodatkowe informacje można znaleźć w wyjaśnieniu korzyści dla posiadaczy karty.

         Jak opłacić rachunek z karty kredytowej Best Buy?Rachunek karty kredytowej Best Buy można opłacić online, w sklepie, pocztą (na adres podany na wyciągu) lub telefonicznie (888-574-1301).

         Czy mogę zapłacić rachunek karty kredytowej Best Buy inną kartą kredytową?Nie, nie możesz zapłacić rachunku z karty kredytowej My Best Buy inną kartą kredytową.

         Twoja opinia została wysłana. Dziękuję Ci!

         Twoje komentarze traktujemy bardzo poważnie, ponieważ naprawdę pomagają nam one ulepszyć witrynę.

         Jeśli chcesz dodać komentarz do tego artykułu i podzielić się cennymi opiniami i opiniami, kliknij tutaj, aby zostawić komentarz.

         Mynaprawdęto doceniam!

         – Alex i Erin

         Wystąpił błąd. Proszę spróbować później

         O Erin Miller Zrzeczenie się: Wszelkie komentarze wymienione poniżej nie pochodzą od reklamodawcy banku ani nie zostały przez niego sprawdzone ani zatwierdzone. Reklamodawca bankowy nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze.

         5 komentarzy

         To jest oszustwo. Nie używaj karty kredytowej Best Buy. Zainteresowanie to morderstwo.

         Będziesz płacić za resztę swojego życia.

         Zapłaciłem 160 dolarów odsetek w mniej niż 3 miesiące.

         Kompletnie się zgadzam. Tego dużo należy unikać.

         Zdobądź kartę kredytową Best Buy na własne ryzyko. Dodatkowo obsługa klienta jest przerażająca.

         Wszystko w tej karcie jest okropne. Strona to śmieci, obsługa klienta to tandeta, oprocentowanie to śmieci itp. URUCHOM Z TEJ KARTY! Dzięki Bogu, płacę tą kartą dwa razy w miesiącu i ta karta jest prawie spłacona!

         Zgadzam się ze wszystkimi. Ta karta kredytowa zrujnuje Ci życie z odsetkami. A obsługa klienta jest okropna.