Po wygraniu na loterii zdobądź powiernika finansowego

Category: Będziesz Mógł
17 lutego 2021

Powiernicy finansowi muszą przedkładać potrzeby swoich klientów nad własne. Jest to naprawdę ważne w odniesieniu do inwestycji, alokacji aktywów i ich zaleceń. Nie jest to moja specjalizacja, ale szukanie porady prawnej w tej dziedzinie jest naprawdę ważne!

Oto kilka wskazówek z mojej dziedziny: doradztwo i relacje!

Nie spiesz się po wygraniu loterii

Jedną z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić, jest wstrzymanie. Zaraz nastąpi trąba powietrzna i twoje życie zmieni się na zawsze. Pierwsze dni, tygodnie i miesiące mogą być przytłaczające. Pamiętaj, że zawsze masz kontrolę nad tym, co wybierzesz.

Poświęć czas sam na sam, z rodziną lub z zaufanymi przyjaciółmi. W tym czasie nie podejmuj wielkich decyzji. Zamiast podejmować działania, zapisz „listę snów, którą będziesz mógł ocenić później podczas tworzenia swojego Think Tank.

Doceniaj ludzi po wygranej na loterii

Niezależnie od tego, czy jest to Bill Gates, czy Warren Buffet, widzieliśmy, że dawanie i relacje to rzeczy, które prowadzą ludzi do największego szczęścia w czasie. Dlatego ważne jest, aby ocenić, jacy ludzie byli w Twoim życiu przed wygraną.

 • Kto pomógł Ci w trudnych sytuacjach?
 • Kto uczynił cię kobietą / mężczyzną, którym jesteś dzisiaj?
 • Gdybyś to wszystko stracił, z kim nadal byś się cieszył?

To są ludzie, na których należy skupić swoją energię. W nadchodzących miesiącach może być konieczne wyznaczenie nowych granic, takich jak:

 • Zmień swój osobisty adres e-mail
 • Poproś asystenta o zarządzanie harmonogramem
 • Naucz się wyznaczać nowe granice członkom rodziny
 • Twórz zabezpieczenia prawne
 • Miej zaufanych profesjonalistów i przyjaciół w swoim Think Tank
 • Wyznacz sobie cele życiowe, aby cieszyć się pieniędzmi z loterii, jednocześnie planując dla przyszłych pokoleń
 • Twórz rytmy ze swoim współmałżonkiem lub inną osobą, aby pozostać w kontakcie

Po wygranej na loterii to dużo do zrobienia!

Wygrywaj po loterii Think Tank

Złożenie Think Tank, który spotyka się co miesiąc po wygraniu loterii, a następnie co kwartał, a następnie co rok, jest jednym z najlepszych sposobów na stworzenie szczęścia, trwałego bogactwa i zrównoważonego punktu widzenia.

Typowy Think Tank będzie obejmował:

 1. Adwokat
 2. Powiernik finansowy
 3. 1-2 Zaufani przyjaciele
 4. Małżonek lub inna osoba znacząca
 5. Lider życia (pastor, przewodnik duchowy, doradca)

Celem jest, aby byli twoimi przewodnikami, a nie głosującymi członkami twojego życia. Zapraszasz ich do tej grupy i wybierasz, kto będzie cię prowadził.

Emocjonalny wpływ wygranej

Co zrobić po wygranej na loterii to naprawdę trudna decyzja. Nie bądź statystyką! Planuj z profesjonalistami i zaufanymi przyjaciółmi / rodziną za pomocą modelu Think Tank. Pojawią się nieoczekiwane emocje, a doradca lub terapeuta może pomóc Ci nad nimi pracować (i muszą przestrzegać ścisłej poufności zgodnie z prawem).

Jeśli poświęcisz trochę czasu na wstrzymanie, zaplanowanie i stworzenie swojego Think Tank, zainwestujesz w innych, stworzysz więcej dobra na świecie i zaplanujesz przyszłość.

Mgr Joseph R. Sanok, LLP, LPC, NCC to licencjonowany doradca, który pomaga ludziom z emocjami i planowaniem zmian finansowych, takich jak wygrana na loterii, otrzymanie spadku i prowadzenie udanego biznesu.