Bankomaty sezonowe w miejscowościach krajoznawczych  Pieniądze

  • Projekt budżetu w 2019 rok do komisji sejmowych
  • Koniec ze modyfikacją czasu? Komisja Europejska zaprezentuje propozycję
  • W tę niedzielę zrobisz zakupy. Potem przewlekła przerwa
  • Gospodarka rośnie, ale inwestycje rozczarowały
  • Coca-Cola pozyskuje znaną sieć kawiarni

Operatorzy sieci bankomatów instalują sezonowe urządzenia w kurortach turystycznych. Najwięcej dodatkowych bankomatów udostępni Euronet, bo aż 130 maszyn.

Do końca czerwca firma Euronet zainstaluje dodatkowych 130 ustrojstw w najpopularniejszych miejscowościach wypoczynkowych w Polsce. W tym roku niebiesko-żółte urządzenia tej sieci pojawią się w 20 nowych lokalizacjach. Wyposażenia sezonowe będą dostępne do odwiedzenia końca września.

Sumienny odpoczynek od opłat zbyt parkowanie. Jest projekt

Coraz więcej

„Podobnie jak w latach ubiegłych, multum maszyn zostanie zainstalowanych przy kurortach nadmorskich, m. in. w Pobierowie, Łebie, Władysławowie, Dziwnówku, Rewalu, Ustroniu Morskim oraz Krynicy Morskiej. Na dodatek, kilka maszyn zostanie zainstalowanych w Gdańsku na czas i w związku spośród organizowanym Jarmarkiem Św. Dominika” - informuje sieć w komunikacie.

Problemów z wypłatą gotówki nie są mieli także pasjonaci żeglarstwa śródlądowego i wypoczynku w Mazurach, bo dodatkowe urządzenia Euronetu z gotówką ukażą się w sąsiedztwie atrakcyjnych portów w Giżycku, Sztynorcie, Mikołajkach czy Rucianem Nidzie.

– Gotówka jak i również łatwy dostęp do niej w dalszym ciągu są bardzo ważne, co w szczególności uwidacznia się w czasie wakacji, podczas których często nie ma możliwości płatności kartą za wypożyczenie kajaku czy lekcję windsurfingu – mówi Ewa Miziołek, wódz marketingu i wsparcia handlu Euronet Polska i daje – Polacy przyzwyczaili się już do tego, hdy bankomaty Euronet na jak dzień są zawsze „pod ręką” i oczekują wręcz obecności naszych maszyn przy miejscach, do których wybierają się na urlop.

Także PKO BP

Również bank PKO BP po sezonie letnim udostępni 17 mobilnych bankomatów. Jak komunikuje bank osiem urządzeń obecnie działa m. in. dzięki Helu, we Władysławowie, Łebie, Mielnie oraz Świnoujściu. A kolejne 9 będzie funkcjonować w drugiej połowie czerwca. Urządzenia te będą funkcjonowały do końca września czy w stosunku do tego, jak sezonowo będzie występowało zapotrzebowanie w gotówkę.

Dodatkowe urządzenia w miejscowościach turystycznych udostępni też sieć IT Card, w sensie technicznym właścicielem bankomatów PlanetCash. Postawi ona 28 maszyn m. in. w Chałupach, Darłowie, Juracie, Łebie, Mielnie, na Helu oraz Władysławowie.

Popularny

afera w SKOK-ach? «Znowu mamy temat zastępczy w okresie wyborów»
Afera w SKOK-ach? «Znowu mamy temat zastępczy w okresie wyborów»

Przetasowania na rynku firm pożyczkowych. Oryginalny bat na oszustów naciągających klientów Będą zmiany po kredytach hipotecznych? "Chcemy dłuższych terminów restrukturyzacji" Za rok kredyty mają być bardziej kosztowne. Sprawdzamy, jeżeli wzrosną…...

adam Glapiński nowym szefem NBP
Adam Glapiński nowym szefem NBP

Adam Glapiński został w piątek wybrany na prezesa Narodowego Banku Polskiego. Następca prof. Marka Belki jest profesorem ekonomii, dwukrotnie obejmował stanowisko ministra. Politycznie od mnóstwo lat związany był z braćmi Kaczyńskimi. Był również…...

afera GetBack. KNF o sprzedaży obligacji
Afera GetBack. KNF o sprzedaży obligacji

KNF przedstawiła komunikat po piątkowym zebraniu z przedstawicielami Stowarzyszenia Poszkodowanych Obligatariuszy GetBack. Komisja gwarantuje, że informacje o potencjalnych nieprawidłowościach w procesie oferowania obligacji GetBack wskazane w skargach "zostały zweryfikowane". Stronę publiczną podczas spotkania…...

60 lat dla kobiet i 65 lat dla facetów. Jest prezydencka ustawa
60 lat dla kobiet i 65 lat dla facetów. Jest prezydencka ustawa

Emerytura w wieku 60 czasów dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn a mianowicie to propozycja prezydenta Andrzeja Dudy, który zapowiedział obecnie złożenie w Sejmie projektu ustawy w tej kwestii. Prezydent wyraził…...