Najlepsze pożyczki motocyklowe

Category: Twoja Zdolność
17 lutego 2021

Punkt zainteresowania

Jeśli szukasz motocykla, ważne jest, aby zrozumieć, że nie wszyscy pożyczkodawcy oferują pożyczki na zakup motocykli. Jednak wielu czołowych pożyczkodawców oferuje konkurencyjne oprocentowanie kredytów motocyklowych i elastyczne warunki spłaty nowych i używanych rowerów.

Jeśli znalazłeś się na rynku nowego motocykla, możesz być zainteresowany finansowaniem. Najlepsze oprocentowanie kredytów motocyklowych można znaleźć u kilku pożyczkodawców, a wielu z nich prowadzi działalność całkowicie online. Oznacza to, że nie będziesz musiał udawać się do fizycznego bankiera i możesz robić zakupy w zaciszu własnego domu. Zanim wyruszysz w drogę, zobacz, dlaczego te pożyczki motocyklowe są jednymi z najlepszych opcji do rozważenia. Jest dobry wybór dla tych, którzy chcą pożyczek zabezpieczonych, a także pożyczek niezabezpieczonych i mają różne historie kredytowe.

Co to jest pożyczka motocyklowa?

Kupując nowy lub używany motocykl, być może będziesz musiał pożyczyć pieniądze z banku lub pożyczkodawcy. Jeśli pożyczka jest przeznaczona specjalnie na zakup motocykla, a motocykl stanowi zabezpieczenie w przypadku braku spłaty, jest traktowana jako pożyczka motocyklowa. Oznacza to, że nie można go wykorzystać na inne cele, takie jak pożyczka osobista. Oprocentowanie kredytu motocyklowego to RRSO – czyli odsetki – które będziesz spłacać od tej pożyczki w czasie. Najlepsze oprocentowanie pożyczek motocyklowych jest niższe, co zmniejsza spłatę pożyczki lub zapewnia, że ​​w miarę upływu czasu dokonujesz mniejszych płatności.

Stawki pożyczek motocyklowych będą się różnić w zależności od Twojej osobistej oceny kredytowej, a wyższe wyniki uzyskają niższe stawki. Przekonasz się również, że większe pożyczki oferują niższe oprocentowanie, a pożyczki niezabezpieczone dowolnej wielkości będą wymagały wyższego oprocentowania. Ostatecznie długość okresu jest tak samo ważna jak stopa procentowa, ponieważ określi również, ile odsetek spłacisz w całym okresie pożyczki.

Pożyczki motocyklowe a stawki pożyczek osobistych

Czy możesz skorzystać z kredytu osobistego na zakup motocykla? Na pewno. Tego typu pożyczki można wykorzystać na prawie wszystko, ale z elastycznością zwykle wiąże się wyższa stopa procentowa pożyczki. Ponieważ pożyczki osobiste są wolne od zabezpieczenia lub nie są uznawane za pożyczki zabezpieczone, bank ma mniejsze możliwości odzyskania swoich pieniędzy w przypadku niewywiązania się z płatności. Z tego powodu pożyczki osobiste zwykle kosztują więcej, a stopy procentowe są wyższe. Zwykle są również bardziej odpowiednie dla tych, którzy mają lepszy kredyt i chcą kupić starszy motocykl lub rower specjalny, który nie kwalifikuje się do tradycyjnej pożyczki motocyklowej.

Pożyczki motocyklowe a pożyczki samochodowe

Teoretycznie pożyczki motocyklowe i pożyczki samochodowe działają w bardzo podobny sposób. Obaj są wykupywani z zamiarem zakupu konkretnego pojazdu lub roweru i wykorzystują przedmiot jako zabezpieczenie, aby zapewnić spłatę pożyczki. Chociaż stawki za pojazdy o podobnej cenie mogą być takie same, samochody mogą być znacznie droższe niż większość motocykli. Ponieważ banki oferują niższe oprocentowanie większych pożyczek, prawdopodobnie zakup samochodu automatycznie kwalifikuje się do niższej stawki, po prostu ze względu na jego rozmiar.

4 najlepsze oprocentowanie kredytów motocyklowych w 2020 r
 • LightStream – najlepszy za świetny kredyt
 • MyAutoLoan – Najlepszy pożyczkodawca na rynku Pożyczkodawca motocykla – najlepszy w przypadku pożyczek niezabezpieczonych Harley Davidson – najlepszy dla entuzjastów HD Pożyczający KWI Minimalna pożyczka Maksymalna pożyczka Najlepszy dla… LightStream 4,29% – 11,89% 5000 $ 100 000 $ Finansowanie tego samego dnia MyAutoLoan 3,49% – 4,69% Różnie Różnie Zły kredyt lub brak kredytu MotocyklLender Od 6,99% Nie wymienione 40 000 $ Pożyczki niezabezpieczone Harley Davidson Od 3,99% Nie wymienione Nie wymienione Najlepsze dla entuzjastów HD Lightstream – najlepszy za świetny kredytJeśli masz oko na ten idealny rower, po co czekać? LightStream sprawił, że pożyczka jest bardzo łatwa dla fanów motocykli, dając ci 100% proces pożyczki online, który można zrobić z telefonu lub urządzenia mobilnego. Dzięki zatwierdzonemu finansowaniu Twoje wpływy z pożyczki motocyklowej mogą zostać od razu przelane na Twoje konto bankowe, dzięki czemu możesz tego samego dnia osobiście kupić rower w cenie od 5000 do 100 000 USD. Stawki pożyczek są niskie, od Stawki pożyczek są niskie, od 4,29% do 11,89%, ale pożyczkodawca pobije również każdą zgodę innego pożyczkodawcy o 0,10%.

  MyAutoLoan – Najlepszy pożyczkodawca na rynkuNie każdy może uzyskać kredyt na 690 punktów, ale to nie znaczy, że nie chcesz i nie jesteś w stanie spłacić kredytu motocyklowego. MyAutoLoan jest asystentem kredytowym dla tych klientów, którzy mogą nie dostać gdzie indziej. Zapewnia klientom różnorodne opcje, które najlepiej sprawdzają się w ich sytuacji finansowej i historii. MyAutoLoan współpracuje z różnymi pożyczkodawcami, więc nie wiesz, który bank jest najlepszy, dopóki nie złożysz wniosku. W ciągu kilku minut otrzymasz do czterech ofert, a w ciągu 24 godzin możesz otrzymać certyfikat pożyczki lub sprawdzić zatwierdzony zakup. Stawki wahają się od 3,49% do 4,69%, ale tak naprawdę zależy to od pożyczkodawcy i zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

  MotorcycleLender – Najlepsze w przypadku pożyczek niezabezpieczonychJeśli nie podoba Ci się pomysł, aby nowy rower był zabezpieczeniem kredytu lub masz pewność, że wybrany przez Ciebie rower nie może być sfinansowany za pomocą standardowej pożyczki na rower, zastanów się, co oferuje MotorcycleLender. Ten pożyczkodawca oferuje klientom poszukującym nowego finansowania przejażdżek na dwóch kołach z niezabezpieczonymi pożyczkami. Stawki dla tego rodzaju pożyczek są, co zrozumiałe, wyższe i zaczynają się od 6,99% stałych. Istnieje również limit pożyczek wynoszący zaledwie 40000 USD, więc nie jest to najlepszy wybór dla kogoś, kto chce kupić nowy, wysokiej klasy motocykl. MotorcycleLender przetwarza wnioski online i oferuje 3- lub 5-letnie warunki kredytu. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto w ciągu 48 godzin od zatwierdzenia.

  Harley-Davidson – najlepszy dla entuzjastów HDJeśli szukasz finansowania motocykli, możesz przyjrzeć się jednej z największych marek w branży – Harley-Davidson. Firma motocyklowa korzysta z usług finansowych Harley-Davidson jako wyspecjalizowanego dostawcy finansowania wewnętrznego. Stawki są konkurencyjne, zaczynając od 3,49% RRSO dla nowych motocykli i 4,99% dla używanych samochodów. Wspaniałe w usługach finansowych Harley-Davidson jest to, że większość tych stawek jest dostępna z obniżką o 0 USD dla kwalifikujących się nabywców. Firma oferuje również finansowanie od osób prywatnych, rozszerzone plany serwisowe i polisy motocyklowe. Jeśli jesteś aktywnym członkiem wojska lub weteranem, możesz kwalifikować się do lepszych stawek w ramach podziękowania od Harley-Davidson.

  Jakiej APR powinienem się spodziewać po przyznaniu kredytu?

  Stawka APR przy finansowaniu zakupu jest łączna, łącznie z odsetkami i opłatami, które będziesz płacić co miesiąc, aby pożyczyć pieniądze na sfinansowanie zakupu. Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z kalkulatora pożyczki motocyklowej, RRSO to liczba używana do obliczenia kosztów.

  Na Twój wskaźnik APR duży wpływ ma Twoja zdolność kredytowa. Ocena kredytowa może wahać się od 300 do 850 w skali FICO, a ponieważ Twoja ocena kredytowa będzie miała bezpośredni wpływ na kwotę, jaką płacisz za finansowanie, ważne jest, aby przedyskutować pytanie: „Jakiego RRSO powinienem się spodziewać po moim kredycie?

  Średnia RRSO przy uwzględnieniu wszystkich ocen kredytowych wynosi około 8,0%. Przedział dla wszystkich RRSO ogólnie mieści się w przedziale od 3% do 25%. Miejsce, w którym wylądujesz w tej skali, będzie zależeć od Twojej zdolności kredytowej, zdolności kredytowej, wielkości pożyczki, tego, czy rower jest nowy czy używany oraz wszelkich innych czynników, które pożyczkodawca może uznać za istotne.

  Dla pożyczkobiorców z oceną kredytową powyżej 720, średnia stopa RRSO wynosi około 5,50%. Jeśli Twój wynik kredytowy mieści się w przedziale 600, średni APR mieści się między 6,0% a 10,0%. Gdy twoja zdolność kredytowa spadnie, stopa procentowa wzrośnie – czasami dramatycznie. Średnia stopa procentowa kredytu motocyklowego dla pożyczkobiorców, którzy mają mniej niż 560 punktów kredytowych, wynosi nieco ponad 20%.

  Jak ubiegać się o pożyczkę motocyklową

  1. Zbierz wymagane dokumenty.

  Zanim złożysz wniosek o pożyczkę na motocykl, musisz zebrać wszystkie dokumenty finansowe i dokumenty wymagane przez pożyczkodawców. W ten sposób możesz przyspieszyć proces i zwiększyć prawdopodobieństwo zatwierdzenia. Chociaż każdy pożyczkodawca będzie miał określone wymagania, istnieje kilka standardowych dokumentów, których będziesz potrzebować. Zacznij od zebrania wyciągów bankowych, deklaracji podatkowych, odcinków wypłaty i innych dokumentów finansowych, które posiadasz.

  2. Określ typ motocykla, który Cię interesuje.Stopy procentowe będą się różnić w zależności od tego, czy kupujesz nowy, czy używany motocykl oraz czy kupujesz od dealera, czy od prywatnego sprzedawcy. Zanim zwrócisz się do pożyczkodawcy, poświęć trochę czasu na ustalenie, jaki typ roweru Cię interesuje. Nie musisz znać dokładnego motocykla, ale pomoże Ci ogólny pomysł, jak również informacja, czy chcesz kupić nowy, czy używany.

  3. Kupuj pożyczkodawców i wypełnij wstępne kwalifikacje online.Po wykonaniu dwóch pierwszych kroków rozpocznij zakupy dla pożyczkodawców, aby poznać dokładne warunki pożyczki i stawki, które będziesz oferować. Pamiętaj, że o ile stopa kredytu motocyklowego jest ważna, to nie jest to cały obraz. Upewnij się, że spojrzysz na długość okresu, wymagania dotyczące zaliczki i inne warunki pożyczki, aby uzyskać ogólny obraz tego, jak wygląda pożyczka. Gdy zidentyfikujesz potencjalnych pożyczkodawców, przeprowadź proces wstępnej kwalifikacji online dla każdego z nich. Wstępna kwalifikacja nie zaszkodzi Twojemu kredytowi i może dać Ci wyobrażenie o stawkach, do których się kwalifikujesz.

  4. Wybierz pożyczkodawcę.Pozostaje tylko wybrać pożyczkodawcę. Wybierz najlepszego dla siebie pożyczkodawcę motocykli i zakończ proces aplikacji

  Ostatnie słowo

  Podobnie jak w przypadku większości pożyczek, oprocentowanie kredytów motocyklowych będzie zależało od wielu czynników. Obejmują one Twoją zdolność kredytową, kwotę, którą chcesz pożyczyć oraz rodzaj motocykla, który będziesz kupować. Jeśli nie możesz zdobyć z banku finansowania wymarzonej jazdy jednym z najlepszych kredytów motocyklowych, nie wykluczaj pożyczki osobistej, która z łatwością pokryje koszt skromniejszego motocykla. Poszukaj takiej, która nie ma kar przedpłatowych, więc możesz zaoszczędzić trochę na wyższej stopie procentowej, spłacając ją wcześniej, jeśli możesz. Jeśli szukasz nowych rowerów, możesz również rozważyć zakup roweru za pośrednictwem sprzedawcy.