Jaki jest najlepszy program nagród kartą kredytową

Category: Zwrot Gotówki
17 lutego 2021

Każdy chce nagrody, prawda? Cóż, możesz regularnie nagradzać się, rejestrując się w programie nagród naszych pięciu ulubionych kart kredytowych, które oferują najlepsze punkty za bonusy.

Niezależnie od tego, czy wolisz nagrodę w postaci darmowych mil, czy gotówki, mamy co najmniej jedną kartę, która przekona Cię, że ta karta kredytowa jest dla Ciebie.

Znaleźliśmy nawet kilka najlepszych nagród za pomocą kart kredytowych, które nie obciążą Cię roczną opłatą członkowską.

Najlepsze nagrody za karty kredytowe: karta kredytowa Capital One Venture Rewards

Wszystkie te lata budowania doskonałej historii kredytowej mogą zaowocować kwalifikacją do otrzymania naszej ulubionej karty kredytowej – karty kredytowej Capital One Venture Rewards.

Szczególnie doceniamy Capital One, który nie ogranicza liczby mil, które możesz zgromadzić i jak długo możesz je zaoszczędzić przed ich wykorzystaniem.

Co powinieneś wiedzieć:

 • Opłata roczna: 0 USD za pierwszy rok; 95 dolarów później
 • APR: zmienna; 17,99% -25,24%Opłata za przelew salda: 0 USDOpłata za zaliczkę: 10 $ lub 3%, w zależności od tego, która z tych kwot jest wyższaOpłata za transakcję zagraniczną: NieMile nie wygasają.Nie ma ograniczeń co do liczby mil, które możesz zdobyć.Brak terminów wyłączeńWybierz dowolną linię lotniczą lub hotel.Każdy zakup to dwa punkty za milę.Jeśli wydasz co najmniej 3000 USD w ciągu pierwszych trzech miesięcy po otwarciu konta, otrzymasz 50 000 mil.Drugie miejsce w kategorii nagrody za podróż: preferowana karta Chase Sapphire

  Jeśli korzystasz z usług Chase, możesz użyć ich preferowanej karty Sapphire.

  Naszym zdaniem, jeśli chodzi o nagrody za podróże, jest to drugie miejsce po karcie kredytowej Capital One Venture Rewards.

  Co powinieneś wiedzieć:

  • Opłata roczna: 95 USD
  • RRSO: zmienna stopa 18,24% -25,24%.Opłata za przelew salda: 5 USD lub 5% kwoty transakcji, w zależności od tego, która z tych kwot jest wyższaZaliczka gotówkowa: 10 USD lub 3% kwoty transakcji, w zależności od tego, która z tych kwot jest wyższaOpłata za przelew zagraniczny: NieOtrzymaj dwa punkty za dolara za podróże i restauracje.Otrzymaj punkt za każdego dolara, który wydasz na zakupy inne niż podróże i restauracje.Możesz przekazać swoje punkty partnerom Chase i zachować ich pełną wartość.Jeśli wydasz co najmniej 4000 USD w ciągu pierwszych trzech miesięcy po otwarciu konta, otrzymasz 60 000 mil.Najlepsze tanie nagrody w podróży: karta kredytowa Capital One VentureOne Rewards

   Jednym z powodów, dla których podoba nam się ta karta Capital One, jest to, że eliminuje ona roczną opłatę.

   Dzięki zaoszczędzonym pieniądzom oraz nagrodom za podróże możesz zrobić coś specjalnego podczas swojej następnej podróży. Na przykład możesz poprosić o upgrade linii lotniczej.

   Co powinieneś wiedzieć:

   • Opłata roczna: 0 USD
   • RRSO: 0% przez 12 miesięcy przy zakupie, a następnie zmienna stopa procentowa 14,24% -24,24%.Opłata za transfer salda: 0 USDOpłata za zaliczkę: 10 $ lub 3%, w zależności od tego, która z tych kwot jest wyższaOpłata za przelew zagraniczny: NieMile nie wygasają.Nie ma ograniczeń co do liczby mil, które możesz zdobyć.Brak terminów wyłączeń.Wybierz dowolną linię lotniczą lub hotel.Jeśli wydasz co najmniej 1000 USD w ciągu pierwszych trzech miesięcy po otwarciu konta, otrzymasz 20 000 mil.Najlepsze nagrody pieniężne: odkryj to Cash Back

    Zarządzaj swoimi zakupami ostrożnie, a dzięki karcie Discover it Cash Back możesz wkrótce otrzymać większy zwrot gotówki pod koniec roku niż inne osoby bez Discover, które widzą w ciągu kilku lat.

    Co powinieneś wiedzieć:

    • Opłata roczna: 0 USD
    • RRSO: 0% przez 14 miesięcy, następnie zmienna 14,24% – 25,24%Opłata za transakcję zagraniczną: NieNagrody nie wygasają.Zrealizuj swój zwrot gotówki, kiedy tylko chcesz, niezależnie od kwoty.Otrzymuj 5% zwrotu gotówki do kwartalnego limitu przy zakupach w wyznaczonych miejscach.Otrzymuj nieograniczony, automatyczny zwrot gotówki w wysokości 1% od wszystkich innych zakupów.Pod koniec pierwszego roku Discover automatycznie dopasuje kwotę zwrotu gotówki, niezależnie od kwoty.Najlepsze do rozrywki i restauracji: Capital One Savor Cash Rewards Credit Card

     Nie każdego interesują nagrody przede wszystkim za podróże. Jeśli lubisz społeczną scenę bez względu na to, gdzie na świecie się znajdujesz, skorzystasz z karty, która podkreśla nagrody pieniężne za posiłki i rozrywkę.

     Do maja 2020 r. Karta kredytowa Capital One Savor Cash Rewards oferuje ogromny 8% program zwrotu gotówki za zakupy dokonane w Vivid Seats, internetowej giełdzie biletów na koncerty i wydarzenia sportowe.

     Co powinieneś wiedzieć:

     • Opłata roczna: 0 USD za pierwszy rok; potem 95 $
     • RRSO: zmienna stopa 16,74% -25,74%Opłata za transfer salda: 0 USDOpłata za zaliczkę: 10 $ lub 3%, w zależności od tego, która z tych kwot jest wyższaOpłata za przelew zagraniczny: NieTwój zwrot gotówki nie wygasa.Zarabiaj nieograniczony zwrot gotówki.Jeśli wydasz co najmniej 3000 USD w ciągu pierwszych trzech miesięcy po otwarciu konta, otrzymasz premię w wysokości 300 USD.Odbierz 4% zwrotu pieniędzy wydanych w restauracjach i lokalach rozrywkowych.Otrzymaj 2% zwrotu gotówki za zakupy w sklepie spożywczym.Otrzymaj 1% zwrotu gotówki za wszystkie inne zakupy. Punkty za profity i dobre jedzenie

      Jedną z zalet dobrej karty lojalnościowej są pieniądze, które otrzymujesz za jedzenie w najsmaczniejszych restauracjach w mieście. Możesz więc zjeść kilka posiłków, a następnie odwrócić się i wymienić te punkty na korzyści.

      Teraz, gdy znasz już najlepsze nagrody za pomocą kart kredytowych, możesz dokonać właściwego wyboru.

     • «Czym są strony poranne: korzyści, jak je robić i błędy, których należy unikać
     • Jak wykorzystać prawo oczekiwań do zdefiniowania idealnego stylu życia »Szukać czegoś?Hej, jestem LidiyaZ niezadowolonego niezależnego pisarza, który zarabiał pierwsze pieniądze online, stałem się pełnoetatowym blogerem, twórcą kursów i właścicielem firmy.

      Jeśli chcesz mieć niezależność finansową w swoim życiu i potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu dodatkowej pracy i zarabianiu na laptopie, jestem twoją dziewczyną!