Jak uniknąć opłat za konto czekowe Bank of America

Jak uniknąć opłat za konto czekowe Bank of America
16 października 2020

Możesz wybrać rachunek bieżący w dużym banku, o ile jesteś przygotowany na uniknięcie jakichkolwiek miesięcznych opłat.

Jako jeden z największych banków w kraju prawdopodobnie rozważymy Bank of America.

Jego podstawowe konto czekowe może działać jako centralne centrum Twoich finansów, ponieważ oferuje wiele funkcji, w tym mobilne wpłaty czekowe i opłacanie rachunków online.

Jednak konto pobiera miesięczną opłatę.

Dowiedz się, jak możesz spełnić te zwolnienia z opłat na swoim koncie:

Podstawowe opłaty za czek Bank of America

Podstawowym rachunkiem czekowym dostępnym dla klientów jest rachunek bankowy Advantage Plus.

Konto ma miesięczną opłatę w wysokości 12 USD, chyba że co miesiąc spełniasz następujące wymagania dotyczące zwolnienia z opłaty:

 • Mieć co najmniej jedną kwalifikującą się wpłatę bezpośrednią w wysokości 250 USD
 • Utrzymuj minimalne dzienne saldo w wysokości 1500 USD lub więcej
 • Bądź studentem w wieku poniżej 24 lat, gdy jesteś zapisany do szkoły średniej, college’u, uniwersytetu lub programu zawodowego

Unikanie opłaty miesięcznej

Jeśli nie możesz spełnić wymagań dotyczących zwolnienia z opłat, Twoje konto czekowe będzie dość drogie.

Spośród różnych sposobów uniknięcia miesięcznej opłaty największy margines ma wymóg dotyczący bezpośredniego depozytu.

Oto jak obecni klienci Bank of America mogą obniżyć koszty utrzymania podstawowego konta czekowego:

Polecenia przelewu ACH są uważane za depozyty bezpośrednie

Według wielu posiadaczy rachunków czekowych Bank of America, kredyt ACH spowodował bezpośrednie powiadomienie o koncie.

Ponieważ BofA nie wymaga minimalnej kwoty wpłaty bezpośredniej, klienci mogą przelać niewielką kwotę z internetowego konta oszczędnościowego, takiego jak konto Ally Bank lub konto PayPal. Zakwalifikowałby się jako transakcja zwolnienia z opłaty.

Możesz to sprawdzić na innych zewnętrznych kontach bankowych, konfigurując alert dla konta dla bezpośrednich wpłat i inicjując przelew.

Oto konta oszczędnościowe bez miesięcznych opłat za utrzymanie:

Uwaga: ten krok jest możliwy tylko dlatego, że system komputerowy Bank of America rozpoznaje kredyty ACH jako bezpośrednie depozyty – zmiana w systemie zniszczyłaby tę metodę.

Weź pod uwagę banki internetowe

Wyobraź sobie konto czekowe bez miesięcznych opłat i minimalnego salda.

Można go znaleźć w bankach internetowych, ponieważ nie muszą zajmować się kosztami opłacenia oddziałów i pracowników oddziałów.

Prawdopodobnie nie zauważysz dużej różnicy między kontem czekowym w banku internetowym a tradycyjnym bankiem.

W przypadku kont czekowych online najprawdopodobniej otrzymasz konto z:

 • Brak opłat miesięcznych
 • Brak wymagań dotyczących minimalnego salda
 • Zarabiaj odsetki od depozytów
 • Dostęp do dużej sieci ATM
 • Zwrot opłat za bankomat
 • Mobilny depozyt czekowy

Rozważ te banki:

Przy niższych kosztach będziesz musiał pokonać mniej przeszkód, aby mieć konto bankowe do zarządzania swoimi pieniędzmi.

Możliwe, że nigdy więcej nie będziesz musiał wchodzić do oddziału banku.

Zadać pytanie

Może ci się spodobać również

Ujawnienie reklamodawców: wiele ofert oszczędności pojawiających się na tej stronie pochodzi od reklamodawców, od których ta witryna otrzymuje wynagrodzenie za umieszczenie na liście. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie (w tym na przykład na kolejność, w jakiej się pojawiają). Te oferty nie obejmują wszystkich dostępnych kont depozytowych.

Ujawnienie redakcyjne: ta treść nie jest dostarczana ani zlecana przez reklamodawcę bankowego. Wyrażone tutaj opinie są wyłącznymi opiniami autora, a nie reklamodawcy bankowego i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób poparte przez reklamodawcę bankowego. Ta witryna może otrzymywać wynagrodzenie w ramach programu partnerskiego reklamodawcy bankowego.

Ujawnianie treści generowanych przez użytkowników: te odpowiedzi nie są udzielane ani zlecane przez reklamodawcę bankowego. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawcę banku. Zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania nie jest obowiązkiem reklamodawcy bankowego.

 • O
 • Kontakt
 • Warunki
 • Prywatność -> Prywatność
 • Reklamować
 • Blog

Ujawnienie reklamodawcy:

Wierzymy, że zapewniając narzędzia i edukację, możemy pomóc ludziom w optymalizacji ich finansów, aby odzyskać kontrolę nad swoją przyszłością. Chociaż nasze artykuły mogą zawierać lub prezentować wybrane firmy, dostawców i produkty, nasze podejście do ich tworzenia jest sprawiedliwe i bezstronne. Treści, które tworzymy, są bezpłatne i pochodzą z niezależnych źródeł, są pozbawione jakiejkolwiek płatnej promocji.

Ta treść nie jest dostarczana ani zlecana przez reklamodawcę bankowego. Wyrażone tutaj opinie są wyłącznymi opiniami autora, a nie reklamodawcy bankowego i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób poparte przez reklamodawcę bankowego. Ta witryna może otrzymywać wynagrodzenie w ramach programu partnerskiego reklamodawcy bankowego.

MyBankTracker generuje przychody dzięki naszym relacjom z naszymi partnerami i podmiotami stowarzyszonymi. Czasami możemy wspomnieć lub zamieścić recenzje ich produktów, ale nie ma to wpływu na nasze rekomendacje, które są całkowicie oparte na badaniach i pracy naszego zespołu redakcyjnego. Nie jesteśmy zobowiązani umową w żaden sposób do oferowania pozytywnych lub zalecających recenzji ich usług. Zobacz naszą listę partnerów.

MyBankTracker nawiązał współpracę z CardRatings w celu pokrycia produktów kart kredytowych. MyBankTracker i CardRatings mogą otrzymywać prowizje od wydawców kart. Opinie, recenzje, analizy i rekomendacje należą wyłącznie do autora i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani zatwierdzone przez żaden z tych podmiotów.