Jak przelać pieniądze na konto bankowe iz niego za pomocą karty American Express Bluebird

Category: American Express
17 lutego 2021

Rejestracja w celu korzystania z kart kredytowych za pośrednictwem linków partnerskich zapewnia nam prowizję. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Oto nasze pełne zasady reklamowe.

Aktualizacja: co najmniej jedna oferta kart w tym poście nie jest już dostępna. Sprawdź nasze Hot Deals aby poznać najnowsze oferty. Nie zapomnij śledzić mnie na Facebooku lub Twitterze !

Wprowadzenie do BluebirdŁadujesz swoją kartę Bluebird (którą możesz zamówić online) kartą debetową do gromadzenia punktów w Wal-Mart. Możesz również doładować Bluebird kartami Vanilla Reload które możesz kupić w CVS, Walgreen lub w innych miejscach . Zamień się na inne karty kredytowe, aby nie wydawać zbyt wiele na zakup Vanilla Reloads za pomocą jednej karty kredytowej.

Oto post na temat innych kart kredytowych do wykorzystania w Bluebird, abyś nie wykorzystał tylko jednej karty.

Możesz także zapłacić za Vanilla Reloads kartą kredytową w Walgreen’s, ale nie zawsze tak jest i może to być trochę dzikiego pościgu.

Oto post o tym, jak wygląda Vanilla Reload i jak załadować kartę Vanilla Reload na swoje konto Bluebird.

Przelew z Bluebird na konto bankoweMożesz przenieść pieniądze ze swojego konta Bluebird na swoje konto rozliczeniowe. Może to być świetny sposób, aby zmaksymalizować gromadzenie mil i punktów, ponieważ możesz gromadzić mile lub punkty, zasilając konto Bluebird (za pomocą karty debetowej do gromadzenia mil lub używając karty kredytowej do zakupu Vanilla Reloads), a następnie wypłacić pieniądze na swoje konto konto bankowe!

Warunki mówią po prostu: „ Członek może również zwrócić środki z konta [Bluebird] na konto bankowe członka.

Wiele osób może nie potrzebować tej opcji, ponieważ możesz używać Bluebird do płacenia rachunków, których nie można opłacić kartą kredytową, oraz do codziennych transakcji. Ale może to być przydatne dla niektórych, aby spełnić minimalne wymagania dotyczące wydatków lub wydać premie na karty kredytowe.

Jednak nie nadużyłbym tej opcji i dokonywałbym wypłat na moje konto bankowe, tak jak zrobiłby to przeciętny człowiek. Oznacza to, że nie zasiliłbym swojego konta i natychmiast wypłaciłbym całą kwotę na moje konto bankowe, ale pomieszałbym to ze zwykłymi transakcjami, płatnościami za rachunki i wypłatami z bankomatów.

2 dni robocze na przelew bankowy Bluebird Emily przelała 50 USD ze swojego konta Bluebird na konto bieżące Chase 23 października 2012 r., A transakcja została zaksięgowana na jej koncie w ciągu 2 dni roboczych 25 października 2012 r. Dodałbym jednak kilka dodatkowych dni na wypadek, gdyby to trwało dłużej.

Przelew z konta bankowego do BluebirdMożesz połączyć swoje konto bankowe z American Express Bluebird i używać go do przesyłania pieniędzy z konta bankowego na konto Bluebird. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać mało przydatne, zwłaszcza że nie gromadzisz mil i punktów, gdy zasilasz konto Bluebird z konta bankowego.

Może to być jednak przydatne dla osób, które chcą płacić więcej niż 5000 USD miesięcznie. Podczas gdy Twój Bluebird może pomieścić do 10 000 USD , nie możesz użyć karty debetowej do gromadzenia mil ani karty kredytowej, aby kupić Vanilla Reloads, aby zasilić ponad 5000 USD miesięcznie na swoim koncie Bluebird.

Możesz więc przelać dodatkowe pieniądze ze swojego konta bankowego na konto Bluebird, aby opłacić duże rachunki. Zaletą tego jest to, że nie musisz martwić się o dzielenie płatności rachunków między Twoje konto Bluebird a konto bankowe.

Bluebird twierdzi, że „Środki załadowane do Bluebird z Twojego zweryfikowanego konta bankowego będą ogólnie dostępne w ciągu 5 dni roboczych po zażądaniu obciążenia.

Jak przelać pieniądze ze swojego konta bankowego do BluebirdNajpierw musisz połączyć swoje konto bankowe z American Express Bluebird. Zobacz sekcję po tym, jak to zrobić.

Krok 1 – Zaloguj się do swojego konta Bluebird

Krok 2 – Kliknij „Przelej pieniądze

Kliknij przycisk „ Przelej pieniądze , który znajduje się w prawej części ekranu, poniżej „ Moje konto

Kliknij „ Przelej pieniądze. Krok 3 – Przelej pieniądze

Kliknij przycisk „ Przelej środki na swoje konto bankowe , a następnie kliknij

Transfer. Przelej pieniądze na swoje konto bankowe Krok 4 – Wprowadź kwotę

Wpisz kwotę którą chcesz przelać i wybierz swoje konto bankowe.

Następnie kliknij „kontynuuj

Wprowadź kwotę, która ma zostać przelana na konto bankowe. Krok 5 – Potwierdź transakcję

Wprowadź swój kod PIN i kliknij „ potwierdź

Potwierdź transakcję swoim kodem PIN

Otrzymasz wiadomość potwierdzającą i przypomnienie, że wykonanie przelewu może zająć od 2 do 3 dni roboczych.

Potwierdzenie przelewu pieniędzy

Jak połączyć konto bankowe z Bluebird Krok 2 – Kliknij „wpłać pieniądze

Kliknij przycisk „ wpłać pieniądze , który znajduje się po lewej stronie ekranu.

Kliknij „wpłać pieniądze Krok 3 – Kliknij „dodaj nowe źródło finansowania

Kliknij „dodaj nowe źródło finansowania po prawej stronie.

Kliknij „dodaj nowe źródło finansowania. Krok 4 – Połącz konta bankowe

Kliknij „Połącz konto po prawej stronie.

Kliknij „Połącz konto po prawej stronie.

Krok 5 – Wprowadź informacje o banku

Wprowadź numer rozliczeniowy banku i numer konta.

Wprowadź informacje o banku i banku. Krok 6 – Zweryfikuj konto bankowe

Następnie możesz zweryfikować swoje konto bankowe, wprowadzając identyfikator użytkownika i hasło do konta bankowego lub potwierdzając 2 małe depozyty.

Zdecydowałem się wprowadzić swój identyfikator użytkownika i hasło, ale zastanawiam się, czy 2 małe depozyty będą się liczyły do ​​bezpośrednich wpłat do bezpłatnych bankomatów?

Zweryfikuj swoje dane bankowe

Otrzymasz wtedy potwierdzenie, że Twoje konto bankowe zostało zweryfikowane i możesz teraz przesyłać pieniądze do i z Bluebird.