Eksperci mówią, że czas prawie się skończył w federalnym programie stymulacji kredytów hipotecznych w wysokości 4264 USD

17 lutego 2021

Money Done Right nie akceptuje sponsoringu w celu promowania określonych produktów lub usług. Możemy jednak otrzymać prowizję, jeśli kupisz lub zarejestrujesz się za pośrednictwem linków na tej stronie.Tutaj znajdziesz więcej informacji o tym, jak zarabiamy pieniądze.

Program stymulacyjny hipotecznych zaprojektowany, aby pomóc klasy średniej amerykańskich domów zmniejszyć swoje miesięczne płatności nawet o $ 4.264 każdy rok ma wartość wygasa w ciągu najbliższych 4 miesięcy.

HARP to całkowicie darmowy rządowy program stymulujący kredyty hipoteczne i nie ma absolutnie żadnych kosztów ani obowiązku sprawdzania, czy kwalifikujesz się do niskich stóp refinansowania HARP.

Nadszedł czas, aby działać.

Rząd ogłosił, że ten program stymulujący kredyty hipoteczne wygaśnie w 2018 r. I podejmuje ostateczny impuls, aby zachęcić właścicieli domów do skorzystania, póki jeszcze mogą.

Jeśli obniżenie płatności, szybsza spłata domu, a nawet pobranie dodatkowej gotówki pomogłoby, to ważne jest , abyś działał teraz.

Bodziec hipoteczny HARP dla klasy średniej

Jeśli jesteś winien mniej niż 600 000 USD z tytułu kredytu hipotecznego Twoje szanse na zakwalifikowanie się do programu stymulującego hipotekę HARP są ogromne.

Rząd chce, aby banki obniżyły twoje stopy procentowe.

Niższe stawki oznaczają więcej pieniędzy w kieszeniach konsumentów z klasy średniej ostatecznie pobudzając gospodarkę.

Z drugiej strony banki są wściekłe z powodu tego programu. Dlatego:

 1. Program HARP ułatwia obniżenie miesięcznych oprocentowania kredytów hipotecznych
 2. Właściciele domów mają teraz możliwość kupowania pożyczkodawców poza bankiem, który obecnie posiada ich kredyt hipoteczny. Banki absolutnie nienawidzą tego programu!

  Woleliby zarobić więcej pieniędzy utrzymując cię na obecnym wyższym poziomie.

  Klasa średnia wydaje się przegapić na wszystko, ale program HARP jest ogromna pula dla nich, ponieważ jest to najlepszy bodziec hipotecznych dla klasy średniej.

  Miliony właścicieli domów mogą dziś nadal skorzystać ale wielu uważa, że HARP jest zbyt piękny aby mógł być prawdziwy.

  Pamiętaj HARP to darmowy program rządowy i nie ma absolutnie ŻADNYCH KOSZTÓW aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz.

  Zobacz, czy spełniasz wymagania, w 3-minutowej ankiecie

  Naszą ulubioną witryną na której można sprawdzić, czy kwalifikujesz się do tego programu stymulującego hipotekę jest HARP Quiz ponieważ współpracują oni z pożyczkodawcami HARP aby zapewnić konsumentom najniższe możliwe stawki refinansowania HARP.

  Nie ma żadnego obowiązku na właścicieli domów i harfy Quiz sprawia, że cały proces jest łatwy.

  Już dziś możesz sprawdzić, czy spełniasz wymogi refinansowania HARP !

  Zajmuje to tylko około 3 minuty a strona jest w 100% darmowa.

  Nie masz nic do stracenia poza problemami finansowymi! Rozpocznij poniżej.

  Logan jest praktykującym CPA, Certified Student Loan Professional i założycielem Money Done Right, które założył w lipcu 2017 r. Po spędzeniu prawie dziesięciu lat w świecie korporacji, pomagając dużym firmom oszczędzać pieniądze, założył swojego bloga, aby pomagać każdego dnia Amerykanie zarabiają, oszczędzają i inwestują więcej pieniędzy.Dowiedz się więcej o Loganie.