Dowiedz się, jak handlować Bitcoin: [Najbardziej wszechstronny przewodnik szybkiego startu]

Category: Przy Użyciu
17 lutego 2021

Zacznijmy uczyć się, jak handlować bitcoinami!

Handel bitcoinami jest w rzeczywistości dość prosty, gdy już to zrozumiesz. Będąc główną kryptowalutą, kupowanie i sprzedawanie ich w dowolnym momencie jest dość proste. Bitcoin ma historię zmienności, która przyciągnęła do ekosystemu wielu inwestorów i zainteresowanie mediów.

Jak handlować Bitcoinem: Szybki przewodnik

Za każdym razem, gdy cena Bitcoina rośnie, nowi inwestorzy i spekulanci chcą mieć swój udział w zyskach. Handel Bitcoinem jest niezwykle łatwy, ponieważ bariera wejścia jest tak niska. Jak więc zdobyć swój kawałek ciasta?

Cóż, ten przewodnik pomoże Ci podjąć decyzje handlowe. Zanim więc przejdziemy do „jak, zacznijmy od „dlaczego.

Dlaczego warto handlować bitcoinami?

Powodem, dla którego powinieneś inwestować w Bitcoin i ogólnie w kryptowaluty, jest to, że nie ma nic podobnego. Istnieje kilka funkcji, które sprawiają, że handel Bitcoinem jest zarówno ekscytujący, jak i wyjątkowy.

Bitcoin to nie FiatBitcoin nie jest walutą fiducjarną, tj. Nie jest kontrolowany przez jeden rząd. Tak więc zamiast pojedynczej gospodarki, która kontroluje cenę aktywów, cena Bitcoina zareagowała na szeroki zakres wydarzeń.

Przyjrzyjmy się niektórym wydarzeniom w ciągu ostatnich kilku lat, które wpłynęły na cenę Bitcoina.

Decyzja Wielkiej Brytanii o wycofaniu się z Unii Europejskiej wywołała niemałą scenę w ich lokalnej gospodarce. W rezultacie, giganci giełdowi Binance oświadczyli, że zostali „przytłoczeni rejestracjami na platformę handlową z siedzibą w New Jersey z powodu szalonego popytu. Binance Jersey umożliwia użytkownikom handel euro i funtami brytyjskimi za pomocą bitcoinów i ethereum oraz dostęp do usług zarządzania aktywami cyfrowymi.

# 2 Demonetyzacja Indii

Demonetyzacja była posunięciem indyjskiego premiera Narendry Modi, który spowodował, że Rs. 500 i Rs. 1000 banknotów niebędący prawnym środkiem płatniczym. Zaledwie 18 dni po deklaracji demonetyzacji cena Bitcoina na Zebpay, jednej z wiodących giełd w Indiach, wzrosła z 757 USD do 1020 USD (. W tamtych czasach BTC osiągał w USA 770 USD.

# 3 Wybory Trumpa

Zaraz po zwycięstwie Trumpa rynki zaczęły spadać. Dow Jones, S&P 500 i Nasdaq spadały. Zupełnie podobnie, rynki australijskie straciły 30 miliardów dolarów. Jednak Bitcoin to zupełnie inna historia. Tuż przed nocą wyborów cena wzrosła do 740 USD z powodu problemów, jakie napotkało meksykańskie peso. Potem spadł do 705 $, a następnie spadł do 739 $, gdy tylko Trump został wybrany.

Z tych wszystkich trzech przypadków możemy wyciągnąć jeden prosty i oczywisty wniosek. Ludzie mają tendencję do inwestowania w Bitcoin w obliczu niestabilnych rynków i przeszkód stojących przed walutami fiducjarnymi

Bitcoin jest otwarty 24/7W przeciwieństwie do giełd, Bitcoin jest otwarty przez całą dobę. Powodem jest to, że giełdy są specyficzne dla kraju, w którym działają, i zwykle odzwierciedlają godziny pracy tego kraju. Każdy może kupić Bitcoiny na większości giełd. Istnieją setki giełd na całym świecie, które działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.!

Bitcoin jest niestabilnyBitcoin i kryptowaluty, ogólnie rzecz biorąc, cieszą się złą sławą ze względu na szybkie i częste ruchy cen. Ta zmienność może pomóc traderom w łatwym i szybkim zarobku.

Jak działa Bitcoin?

Zanim zainwestujesz w aktywa, powinieneś przynajmniej wiedzieć, jak to działa. Kilka razy szczegółowo omówiliśmy mechanikę kryptowalut. Jednak dla niewtajemniczonych przedstawimy krótki przegląd. Jeśli znasz już mechanikę, przejdź do następnej sekcji.

Technologia BlockchainBitcoin został stworzony przez nieznanego programistę o pseudonimie „Satoshi Nakamoto. Bitcoin jest zasilany technologią blockchain.

Blockchain to seria niezmiennych zapisów danych ze znacznikiem czasu, którymi zarządza klaster komputerów, które nie należą do żadnej pojedynczej jednostki. Każdy z tych bloków danych (tj. Blok) jest zabezpieczony i powiązany ze sobą za pomocą zasad kryptograficznych (tj. Łańcucha). Ok, więc co to oznacza w prostych słowach?

Wyobraź sobie uniwersalną księgę, którą każdy może pobrać i w której może pisać. Każdy, kto ma kopię tej księgi, może:

 • Sprawdź zapisy, które zostały zarejestrowane w księdze.
 • Sprawdź czas, w którym te rekordy zostały zarejestrowane.Nie można zmienić żadnego z wcześniej dokonanych wpisów, ponieważ księga jest niezmienna. Ta właściwość „niezmienności jest jedną z najważniejszych cech łańcucha blokowego i uzyskuje ją poprzez kryptograficzne funkcje skrótu.To właśnie dał nam Bitcoin, pierwsza właściwa implementacja technologii, która może działać jako niezmienna i przejrzysta księga. Ta innowacja daje nam system, który jest całkowicie nieprzekupny i wolny od ludzkiej korupcji, ponieważ każdą transakcję dokonaną w łańcuchu bloków można sprawdzić.

  Jak działają transakcje?Jedną z najcenniejszych cech Bitcoina jest to, że nie musisz przechodzić przez bank, aby wysłać transakcję. Społeczność lubi mówić „jesteś swoim własnym bankiem. Jak więc udaje im się to zrobić? Poprzez kryptografię klucza publicznego.

  Każdy użytkownik Bitcoin ma klucz prywatny i adres publiczny, które są matematycznie wyprowadzone od siebie nawzajem. Więc jak to działa? W rzeczywistości jest to całkiem proste. Adres publiczny jest jak numer konta, a klucz prywatny jest jak kod PIN. Kiedy otrzymasz Bitcoiny, ludzie wyślą go na Twój adres publiczny. Następnie możesz wysłać swoje Bitcoiny każdemu za pomocą swojego klucza prywatnego.

  Tak więc, idąc za tym wyjaśnieniem, możemy poczynić dwie obserwacje:

  • Powinieneś ujawnić wszystkim swój adres publiczny.
  • Nigdy nie powinieneś nikomu ujawniać swojego klucza prywatnego.To naprawdę jest takie proste.

   To powinno dać ci krótkie wyobrażenie o tym, czym jest Bitcoin i jak działa. To jest powód, dla którego Bitcoin stał się tak wielką sprawą. Teraz spójrzmy, jak możemy zdobyć niektóre,!

   Giełdy: Brama do kryptowalut

   Giełda służy jako jedna z najważniejszych funkcji w ekosystemie kryptowalut. Działa jako portal między światem Fiata a światem kryptowalut. Giełda kryptowalut jest podobna do giełdy, ale koncentruje się na tokenach kryptowalut, a nie na transakcjach giełdowych. Mówiąc prościej, giełda kryptowalut to platforma, na której klienci mogą kupować i sprzedawać aktywa kryptowalutowe.

   Wymiana może mieć określone cele:

   • Aby proces był jak najbardziej przyjazny dla początkujących.
   • Aby zaoferować konkurencyjne ceny.Zapewnij platformę dla doświadczonych i profesjonalnych handlowców kryptowalut.Ogólnie rzecz biorąc, istnieją dwie formy wymiany kryptowalut:

    • Giełdy Fiat-Crypto.
    • Wymiana krypto-kryptowalut.Fiat na CryptoGiełdy Fiat na Crypto pomagają kupować kryptowaluty w zamian za pieniądze Fiata. Te wymiany zostały zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej przyjazne dla początkujących. Kraken, Coinbase iBitbuysą doskonałymi przykładamigiełdfiat-to-crypto. Możesz użyć BitBuy do bezpośredniego zakupu Bitcoin, Bitcoin Cash, Ether, Ripple i Litecoin.

     Crypto do CryptoTe giełdy pomagają w wymianie niektórych kryptowalut, takich jak BTC, ETH, BCH itp. Na inne kryptowaluty. Binance jest dobrym przykładem wymiany krypto-kryptowalut. Są to giełdy, które są bardziej ukierunkowane na doświadczonych traderów niż początkujących.

     Giełdy kryptowalut mają codziennie do czynienia z szaloną kwotą pieniędzy. W rzeczywistości sprawdź, ile najlepszych giełd 5 (uszeregowanych według wolumenu transakcji w ciągu ostatnich 24 godzin) się mierzy:


     Podsumowując, te pięć giełd osiągnęło oszałamiający wolumen transakcji o wartości 9,544,591,940 $ w ciągu ostatnich 24 godzin! W porządku, więc to dużo liczb. Więc od czego dokładnie zaczynasz?

     Jeśli jesteś Kanadyjczykiem, odpowiedź jest dość prosta. Bitbuy.

     Bitbuy – The Premier Canadian Exchange

     Bitbuyto kanadyjska platforma waluty cyfrowej, której właścicielem i operatorem jest Kanada. Założona w 2013 roku firma Bitbuy konsekwentnie zapewnia Kanadyjczykom niezawodną i godną zaufania platformę do kupowania i sprzedawania ich kryptowalut. Jak już wyjaśniono, Bitbuy był giełdą fid-to-crypto, w której można wpłacać dolary kanadyjskie bezpośrednio na ich stronę internetową, aby wymienić je na walutę cyfrową. Ich siedziba główna znajduje się w Toronto, Ontario, a ich usługi są dostępne dla kanadyjskich handlowców w całym kraju.

     Zakupy i metody płatności BitbuyBitbuy.ca akceptuje następujące metody płatności:

     • przelew bankowy
     • Interac OnlineInterac e-TransferKupony FlexepinExpress Interac e-TransferInną interesującą cechą Bitbuy jest to, że nie ma żadnych opłat za wypłatę Twojej kryptowaluty. Możesz bezpłatnie przesłać swoje krypto do prywatnego portfela. To sprawia, że ​​jest idealny dla inwestorów długoterminowych, którzy chcą skupić się na swojej kryptowalutach.

      Twoje pierwsze zakupy będą wstrzymane przez jeden do trzech dni roboczych ze względów bezpieczeństwa. Jeśli masz zweryfikowane konto i dokonałeś więcej niż trzech transakcji na Bitbuy, Twoje środki będą dostępne w czasie rzeczywistym.

      Kraken – The Premier American Exchange

      Jeśli jesteś Amerykaninem, odpowiedź jest dość prosta. Kraken

      Kraken to międzynarodowa giełda kryptowalut o ugruntowanej pozycji, pierwotnie z siedzibą w San Francisco. Kraken pozwala użytkownikom zasilać swoje konta w dolarach kanadyjskich i ma kilka par handlowych w dolarach kanadyjskich. Kraken prowadzi małe biuro w Halifax w Nowej Szkocji, które zajmuje się ich kanadyjskimi operacjami i wsparciem.

      Kraken ma ograniczone możliwości finansowania w porównaniu do innych kanadyjskich giełd. Obecnie jedynym sposobem wpłaty dolarów kanadyjskich na Kraken jest przelew bankowy, co oznacza, że ​​będziesz musiał fizycznie udać się do swojego banku i przetworzyć przelew, aby skorzystać z tej usługi. Z pewnością nie jest to najwygodniejsza metoda finansowania, ale jeśli chcesz ukończyć proces, Kraken jest dobrą platformą do korzystania z zaawansowanych funkcji.

      Być może ich najlepsza funkcja, Kraken pozwala użytkownikom na marginalizację handlu, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą pożyczać środki na zakup aktywów cyfrowych. Jest to zaawansowana taktyka, która może być trudna, ale może być opłacalna, jeśli wiesz, co robisz.

      Kraken oferuje również zniżki dla handlowców o dużym wolumenie, coś, czego nie oferuje wiele innych giełd. Chociaż Kraken oferuje jedne z najlepszych zestawów funkcji i wybór wielu altcoinów, cierpi z powodu braku popularności w Kanadzie. Niektóre pary CAD, które oferują, mają niski wolumen obrotu, co oznacza, że ​​jeśli planujesz zakup dużej kwoty, możesz napotkać poślizg cenowy i zapłacić wyższą cenę, niż oczekiwałbyś za swoją cyfrową walutę. Kraken czerpie korzyści z bycia czołową giełdą międzynarodową i ma dobre wsparcie, a także ciągłe aktualizacje.

     • Niskie opłaty
     • Handel na marżyZaawansowana platforma handlowa z wieloma funkcjami
     • Ograniczone opcje finansowania
     • Niski wolumen dla par Altcoin / CADOk, więc jak mogę zostać zweryfikowanym członkiem?W momencie, gdy zostaniesz zweryfikowanym członkiem, masz prawo do korzystania z dowolnej metody płatności, którą chcesz zasilić swoje konto Bitbuy. W celu weryfikacji musisz przesłać wymagane dane KYC. Dokumenty, które musisz złożyć, to:

      • Kolorowa kopia paszportu lub prawa jazdy.
      • Kopia wyciągu bankowego lub rachunku za media z Twoim imieniem i nazwiskiem oraz potwierdzeniem adresu.Zdjęcie, na którym trzymasz swój oficjalny dokument tożsamości.Jeśli konto jest kontem firmowym, należy złożyć dodatkowe dokumenty potwierdzające „upoważnienie do działania w imieniu korporacji.Cały proces weryfikacji trwa zwykle od jednego do trzech dni roboczych.

       Obsługa klienta w BitbuyBitbuy ma również bardzo szybką obsługę klienta. Aby uzyskać pomoc dotyczącą zapytania, możesz wykonać następujące czynności:

       • Wejdź do sekcji pomocy w witrynie i użyj przycisku „Prześlij zgłoszenie.
       • Skorzystaj z pomocy na czacie na żywo.Skontaktuj się z nimi przez e-mail lub telefon.Jeśli mieszkasz w Toronto, w razie potrzeby możesz po prostu udać się do ich biura.Jak bezpieczny jest Bitbuy?Bitbuy to oddział First Ledger Corp, który jest firmą zajmującą się blockchainem i cyfrową walutą z siedzibą w Toronto. Oświadczyli, że wymiana jest zgodna ze wszystkimi kanadyjskimi przepisami. Podjęli również następujące środki ostrożności, aby zapewnić bezpieczeństwo danych:

        • Bitbuy wykorzystuje technologię Secure Socket Layer (SSL) do ochrony użytkowników.
        • Wykorzystują również uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla dodatkowego bezpieczeństwa.Bitbuy.ca działa z 95% rezerwą chłodniczą dla wszystkich walut cyfrowych przechowywanych na stronie i codziennie wykonuje zaszyfrowane i rozproszone kopie zapasowe, aby uniknąć jakichkolwiek implikacji lub ataków.Plusy i minusy BitbuyPlusy
        • Kupuj kryptowaluty bezpośrednio za dolary kanadyjskie.
        • Wyszukuje konkurencyjne stawki na wielu giełdach.Express Interac e-Transfer umożliwia dwugodzinne finansowanieUżytkownicy mogą wybierać spośród kilku opcji płatności.Metoda płatności przelewem bankowym pozwala na zastosowanie wysokich limitów wpłat.Kalkulator cen transakcji przed zakupem.Pozwala na szybkie wypłaty CAD.Cons
        • Oferuje tylko BTC, BCH, ETH, XRP i LTC.Jeśli jesteś obywatelem Kanady, możesz już teraz przejść do Bitbuy i utworzyć własne konto, aby rozpocząć handel.Kliknij tutaj, aby utworzyć konto.

         Jak handlować bitcoinami

         Istnieje wiele sposobów na handel bitcoinami i kryptowalutami i jest to całkowicie zależne od tego, co chcesz zyskać na swoich inwestycjach i ile czasu chcesz poświęcić na handel. Zgodnie zIGistnieją cztery główne rodzaje handlu:

         • Dzień sesyjny
         • Handel wahadłowyScalpingHandel pasywnyUWAGA: Diagramy w tej sekcji pochodzą zIG .

          Dzień sesyjnyInwestorzy jednodniowi otwierają i zamykają swoje pozycje w ciągu jednego dnia handlowego.

          Ta strategia działa dla traderów, którzy chcą skorzystać z krótkoterminowych okazji na rynku Bitcoin, które mogą pojawić się w świetle rozwijających się wiadomości lub pojawiających się wzorców.

          Swing TradingInwestorzy swingujący wychwytują trendy w ruchach cen w momencie ich powstania i trzymają się ich, dopóki trend nie ulegnie odwróceniu. Ta strategia jest świetna, jeśli chcesz wykorzystać dynamikę rynku.

          ScalpingDokonaj kilku transakcji w ciągu dnia przy niewielkich ruchach cen. Jeśli jesteś typem tradera, który osiągałby kilka niewielkich, częstych zysków, zamiast czekać na dużą okazję

          Handel pasywnyJeśli jesteś posiadaczem długoterminowym lub chcesz po prostu wejść na rynek kryptowalut i wypróbować swoją rękę, handel pasywny może być dla Ciebie idealny. Pomysł jest tak prosty, jak ponadczasowy. Poczekaj, aż cena spadnie do określonego poziomu i wpisowe. Poczekaj, aż cena wzrośnie do określonego poziomu i wykup.

          W przeciwieństwie do innych form handlu, czas między kupnem a sprzedażą może trwać kilka dni, tygodni, miesięcy, a nawet lat.

          Analiza fundamentalna a analiza techniczna

          Dwa najważniejsze narzędzia, o których należy pamiętać podczas handlu, to analiza fundamentalna i analiza techniczna.

          Analiza fundamentalnaTa analiza patrzy na szerszy obraz, a nie na ruchy cen. Kiedy przeprowadzasz fundamentalną analizę monety, patrzysz na:

          • Działalność dewelopera wokół monety. Ile projektów lub pozytywnych wydarzeń przechodzi projekt. Niedawno wartość Cardano wzrosła znacznie po wydaniu wersji 1.5 sieci głównej.
          • Integracja monety do głównego nurtu. Czy jakaś firma lub główna platforma integruje monetę? Jeśli tak, to znacząco wpłynie to na cenę. Stellar XLM zyskał prawie 50% w marcu 2019 r. Po tym, jak IBMogłosiłuruchomienie World Wire, modelu płatności transgranicznych przy użyciu protokołu Stellar.Znaczące wydarzenia na świecie mogą zmienić cenę kryptowaluty, co zostało już omówione w tym przewodniku.Bycie na bieżąco ze wszystkimi bieżącymi wydarzeniami jest niezbędne dla solidnej analizy fundamentalnej.

           Analiza technicznaAnaliza techniczna to narzędzie lub metoda używana do przewidywania prawdopodobnych przyszłych zmian cen pary walutowej, pary kryptowalut lub akcji. Może być kreatywny i dynamiczny, co pomaga uzyskać bardzo głębokie spojrzenie na monetę.

           Podstawowym założeniem analizy technicznej jest zatem: niezależnie od tego, co dzieje się obecnie na świecie, ruchy cen mówią same za siebie i opowiadają jakąś historię, która pomaga przewidzieć, co będzie dalej.

           Możesz przeczytaćpierwszą część naszego dwuczęściowego przewodnikapo analizie technicznej, aby uzyskać więcej informacji.

           Handel bitcoinami: typowe błędy, których należy unikać

           # 1 Swędzący palec handlowy

           Ze względu na zmienność kryptowalut i FOMO opinii publicznej, ludzie mają tendencję do overtrade’ów. Jedną rzeczą, którą musisz zrozumieć, jest to, że handel kryptowalutą jest podobny do hazardu i nie jest nauką ścisłą. Nie przesadzaj, zwłaszcza gdy nie masz dochodu do dyspozycji. Oczywiście, możesz dużo zyskać, ale możesz też dużo stracić.

           # 2 Handel w ciemno

           Handel bez żadnej strategii to zadanie głupca. Nie spiesz się i poszukaj informacji. Dowiedz się o monetach i poznaj niektóre strategie handlowe. Dowiedz się o giełdach i wybierz tę, która przyniesie Ci największe korzyści.

           Ponadto ludzie zwykle inwestują w te same monety, w które inwestują ich znajomi. Chociaż nie ma nic w korzystaniu z porad, należy łączyć porady z własnymi badaniami.

           # 3 Poddanie się emocjom

           Strach i chciwość to dwie najczęstsze emocje inwestorów. Strach może spowodować, że nie rzucisz się w monetę, gdy jest gotowa, lub może spowodować przedwczesne opuszczenie handlu. I odwrotnie, chciwość może spowodować, że będziesz mieć ślepą i bezpodstawną wiarę w określoną monetę lub może sprawić, że będziesz trzymać się transakcji po jej wygaśnięciu. Nie poddawaj się emocjom, bądź jak najbardziej racjonalny.

           # 4 Brak uczenia się na błędach

           Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym, czy ekspertem, popełnisz błędy. Jednak tym, co odróżnia profesjonalnych traderów od nowicjuszy, jest umiejętność uczenia się i rozwoju na tych błędach. Jeśli źle odczytałeś wzór za pierwszym razem, to jest to szczery błąd. Jeśli po raz drugi błędnie przeczytasz ten sam wzór, to wszystko zależy od ciebie.

           # 5 Utrzymywanie kryptowalut na giełdzie

           Właściwie ten punkt stanowi całkiem niezłe przejście do następnej sekcji, która jest….

           Czym są portfele kryptowalut?

           Każda giełda ma swój portfel, jednak nie jest to najbezpieczniejsza opcja. Jeśli planujesz trzymać swoje krypto przez długi czas, powinieneś zajrzeć do zimnych portfeli. Dwa rodzaje portfeli zimnych, które zalecamy, to portfele sprzętowe i portfele papierowe.

           Portfele sprzętowePortfele sprzętowe to fizyczne urządzenia, na których możesz przechowywać swoją kryptowalutę. Występują w kilku formach, ale najczęściej jest to pamięć USB typowa dla serii Nano Ledger. Chociaż wielu ich przysięga, portfele sprzętowe nadal są podatne na kompromisy. Po pierwsze, ufasz, że firma, która zrobiła Twój portfel, nie zarejestrowała wszystkich kluczy prywatnych z planem najazdu na portfele w przyszłości. Dotyczy to tych, które zostały zakupione od firmy, ale szczególnie jeśli portfel sprzętowy został zakupiony z drugiej ręki. Podżadnym pozorem nikt niepowinien używać używanego portfela sprzętowego.

           Chociaż utrata lub uszkodzenie może oznaczać katastrofę dla nieprzygotowanych, portfele sprzętowe można przywrócić. Dlatego tworzenie kopii zapasowych portfela sprzętowego jest równie ważne, jak tworzenie kopii zapasowych portfeli online. Powinieneś przechowywać szczegóły przywrócenia w bezpiecznym miejscu, o którym tylko Ty i każdy, kogo planujesz zostawić pieniądze, powinien wiedzieć. Pamiętaj, że Twoje szczegóły przywrócenia otwierają portfel. Pomyśl bardzo uważnie, z kim (jeśli kimkolwiek) je udostępniasz. Niezwykle ważne jest również, aby przenieść wszystkie monety do nowego portfela, gdyby coś niefortunnego stało się między tobą a kimkolwiek, kto zna twoje klucze prywatne (małżonek itp.)

           Oto kilka portfeli sprzętowych, których możesz użyć:

           Portfele papierowePortfele papierowe to metoda przechowywania kryptowalut w trybie offline. Obejmuje drukowanie kluczy publicznych i prywatnych na kartce papieru, którą następnie przechowujesz i zapisujesz w bezpiecznym miejscu. Klucze są drukowane w postaci kodów QR, które możesz w przyszłości zeskanować dla wszystkich swoich transakcji. Powodem, dla którego jest tak bezpieczny, jest to, że daje pełną kontrolę Tobie, użytkownikowi. Nie musisz martwić się o dobre samopoczucie sprzętu, nie musisz też martwić się hakerami ani jakimkolwiek złośliwym oprogramowaniem. Musisz tylko zadbać o kartkę papieru.

           Nie musisz płacić żadnych pieniędzy, aby stworzyć portfele papierowe. To sprawia, że ​​jest to opcja opłacalna ekonomicznie. Możesz przejść doGeneratora portfelaaby utworzyć własny portfel papierowy Bitcoin.

           Wniosek: jak handlować bitcoinami

           Wszystko, czego nauczyłeś się w tym przewodniku, powinno pomóc w rozpoczęciu handlu. Będziesz jednak musiał się uczyć i zdobywać coraz większą wiedzę. Powiedziawszy to, powinieneś być przynajmniej gotowy na dokonanie pierwszej prostej transakcji. Więc dlaczego niewskoczyszterazdo Bitbuyi nie handlujesz bitcoinami!