Dlaczego warto wybrać TD Wealth

17 lutego 2021

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz inwestować, jesteś w trakcie zwiększania swojego bogactwa, czy jesteś emerytem, ​​który chce zachować bogactwo i stworzyć dziedzictwo, nasze podejście oparte na planie może pomóc Ci na każdym etapie Twojej finansowej podróży. Nasze rozwiązania w zakresie majątku i inwestycji, wraz z usługami brokerskimi oferowanymi przez TD Ameritrade, mają na celu uczynienie bankowości, pożyczek i inwestowania łatwiejszymi iw pełni dostępnymi dla szerokiego grona klientów, takich jak Ty.

W TD Wealth wszystko zaczyna się od zrozumienia Twoich potrzeb i stworzenia planu, jak się tam dostać.

Twój partner na każdym etapie Twojej podróży do bogactwa

Zacznij inwestować

Buduj swój majątek i zarządzaj nimPośrednictwo zbudowane wokół CiebieZacznij inwestować

Pomoc dotyczącą rozpoczęcia inwestowania można uzyskać w TD Wealth Personal Financial Services. Współpracując z lokalnym przedstawicielem TD Bank Financial Services, powiesz nam, co chcesz osiągnąć, abyśmy mogli pomóc Ci znaleźć odpowiednią inwestycję.

Gdy zrozumiemy Twoje cele, całkowity obraz finansowy i strategię finansową, możemy pokazać Ci sposoby na rozpoczęcie lub pomoc w ich osiągnięciu. Gdy zmieniają się Twoje potrzeby, możemy zrewidować Twoją strategię, aby pomóc Ci pozostać na dobrej drodze. Wspierani przez legendarną usługę TD i dogodne lokalizacje, jesteśmy gotowi do rozpoczęcia rozmowy.

Buduj, zarządzaj i chroń swoje bogactwo

Osoby, rodziny i organizacje o rozległych i często złożonych potrzebach finansowych wiedzą, że mogą liczyć na Grupę Klientów Prywatnych TD Wealth w zakresie wnikliwych rozwiązań, zdyscyplinowanego planowania i zarządzania inwestycjami. Nasze usługi najlepiej nadają się dla osób z aktywami, które można zainwestować w wysokości ponad 750 000 USD. Nasze usługi są bardziej dostępne niż wiele innych banków krajowych i są koordynowane przez dedykowanego lokalnego doradcę ds. Relacji z klientami.

Nasz proces zaczyna się od opracowania osobistego planu – Twojej strategii, która pomoże Ci osiągnąć cele finansowe, jednocześnie zarządzając aktywami, nad którymi tak ciężko pracowałeś i chroniąc je. W ramach swojego planu otrzymasz możliwości inwestycyjne opracowane wyłącznie dla Ciebie, Twojej tolerancji na ryzyko i przyszłych celów. W miarę jak Twoje potrzeby finansowe i osobiste cele zmieniają się w ciągu Twojego życia, przeanalizujemy Twój plan, aby upewnić się, że jesteś na dobrej drodze, i dostosujemy nasze strategie, aby pomóc Ci osiągnąć ten cel.

Nasz film przedstawia spersonalizowany proces planowania, którego używamy, aby dopasować strategie bogactwa do celów życiowych.

TD Ameritrade – broker zbudowany wokół Ciebie

Kontroluj swoje inwestycje. Pewnie zarządzaj swoim portfelem dzięki prostym cenom, pakietowi opcji porad inwestycyjnych dostosowanych do Twoich unikalnych potrzeb oraz fachowej pomocy przez telefon, online lub osobiście.

Uzyskaj dostęp do potrzebnych narzędzi – od potężnych platform transakcyjnych po wnikliwe badania i edukację – wszystko w jednym miejscu. Zbuduj swój portfel na swój sposób, korzystając z szerokiej gamy produktów inwestycyjnych, od akcji i opcji po obligacje i stały dochód.

Możesz liczyć na stabilność TD

Dowiedz się więcej o wielu cechach współpracy z TD.

Zacznijmy rozmowę

Przedstawiciele usług finansowych

Zadzwoń do banku TD w pobliżu, aby umówić się na spotkanie

Grupa Klientów Prywatnych TD WealthZadzwoń do nas dzisiaj pod numer

TD AmeritradeDowiedz się więcej o usługach maklerskich i wskazówkach inwestycyjnych

Ważne ujawnieniaTen artykuł jest oparty na informacjach dostępnych w lutym 2019 r. Ma jedynie charakter informacyjny. Jego celem nie jest udzielanie konkretnych porad finansowych, inwestycyjnych, podatkowych, prawnych, księgowych ani innych i nie należy podejmować działań ani polegać na nich bez porady profesjonalnego doradcy. Profesjonalny doradca zaleci działanie w oparciu o Twoją sytuację osobistą i najnowsze dostępne informacje.

Klikając w ten link, opuszczasz witrynę TD Bank i wchodzisz na stronę internetową strony trzeciej, nad którą TD Bank nie ma kontroli.

Ani TD Bank US Holding Company, ani jej spółki zależne lub stowarzyszone nie są odpowiedzialne za zawartość witryn stron trzecich, do których prowadzą hiperłącza z tej strony, ani nie gwarantują ani nie popierają informacji, zaleceń, produktów lub usług oferowanych na stronach osób trzecich .

Witryny stron trzecich mogą mieć inne zasady dotyczące prywatności i bezpieczeństwa niż TD Bank US Holding Company. Przed przekazaniem danych osobowych lub poufnych należy zapoznać się z polityką prywatności i bezpieczeństwa dowolnej witryny internetowej strony trzeciej.

Ten artykuł jest oparty na informacjach dostępnych w lutym 2019 r. Ma jedynie charakter informacyjny. Jego celem nie jest udzielanie konkretnych porad finansowych, inwestycyjnych, podatkowych, prawnych, księgowych ani innych i nie należy podejmować działań ani polegać na nich bez porady profesjonalnego doradcy. Profesjonalny doradca zaleci działanie w oparciu o Twoją sytuację osobistą i najnowsze dostępne informacje.

Klikając w ten link, opuszczasz witrynę TD Bank i wchodzisz na stronę internetową strony trzeciej, nad którą TD Bank nie ma kontroli.

Ani TD Bank US Holding Company, ani jej spółki zależne lub stowarzyszone nie są odpowiedzialne za zawartość witryn stron trzecich, do których prowadzą hiperłącza z tej strony, ani nie gwarantują ani nie popierają informacji, zaleceń, produktów lub usług oferowanych na stronach osób trzecich .

Witryny stron trzecich mogą mieć inne zasady dotyczące prywatności i bezpieczeństwa niż TD Bank US Holding Company. Przed przekazaniem danych osobowych lub poufnych należy zapoznać się z polityką prywatności i bezpieczeństwa dowolnej witryny internetowej strony trzeciej.

Chcesz porozmawiać z nami bezpośrednio? Skontaktuj się z nami

PRODUKTY INWESTYCYJNE I UBEZPIECZENIA: Nie jest ubezpieczony przez FDIC To nie jest depozyt bankowy Brak gwarancji bankowej Może stracić na wartości Nieubezpieczony przez żadną federalną agencję rządową Grupa TD Private Client jest jednostką TD Wealth® w Stanach Zjednoczonych, która jest częścią TD Bank NA, członka FDIC (TD Bank). TD Private Client Group zapewnia swoim klientom dostęp do produktów i usług bankowych i pozabankowych. Usługi bankowe, inwestycyjne i powiernicze są dostępne za pośrednictwem TD Bank. Papiery wartościowe i produkty doradztwa inwestycyjnego są dostępne za pośrednictwem TD Private Client Wealth LLC, członka FINRA / SIPC (TDPCW). TDAM USA Inc. i Epoch Investment Partners, Inc. (Epoch) to zarejestrowani na szczeblu federalnym doradcy inwestycyjni, którzy świadczą usługi zarządzania inwestycjami na rzecz TD Wealth. TD Bank, TDPCW, TDAM USA i Epoch są podmiotami powiązanymi.

TD Personal Financial Services jest jednostką TD Wealth. Agencja ubezpieczeniowa TD Wealth Management Services Inc. (TDWMSI) oferuje produkty ubezpieczeniowe. TD Bank i TDWMSI są podmiotami powiązanymi.

Produkty ubezpieczeniowe są dostępne za pośrednictwem TD Wealth Management Services Inc., licencjonowanej agencji ubezpieczeniowej.

Klienci mogą być kierowani do TD Ameritrade, Inc., członka FINRA / SIPC (TD Ameritrade), w celu uzyskania usług maklerskich i dodatkowych opcji inwestycyjnych.

Przeczytaj Zastrzeżenia prawne w połączeniu z tymi stronami.

2020 TD Bank, NA Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ważna informacja

Produkty inwestycyjne i ubezpieczenia:

nie są objęte ubezpieczeniem FDIC, nie są depozytami

bankowymi

nieubezpieczonymi przez żadną federalną agencję rządową

żadna gwarancja bankowa nie

może stracić na wartości

Grupa TD Private Client jest jednostką TD Wealth® w Stanach Zjednoczonych, która jest częścią TD Bank NA, członka FDIC (TD Bank). TD Private Client Group zapewnia swoim klientom dostęp do produktów i usług bankowych i pozabankowych. Usługi bankowe, inwestycyjne i powiernicze są dostępne za pośrednictwem TD Bank. Papiery wartościowe i produkty doradztwa inwestycyjnego są dostępne za pośrednictwem TD Private Client Wealth LLC, członka FINRA / SIPC (TDPCW). TDAM USA Inc. i Epoch Investment Partners, Inc. (Epoch) to zarejestrowani na szczeblu federalnym doradcy inwestycyjni, którzy świadczą usługi zarządzania inwestycjami na rzecz TD Wealth. TD Bank, TDPCW, TDAM USA i Epoch są podmiotami powiązanymi.

Informacje zawarte w tej witrynie internetowej nie stanowią indywidualnych porad finansowych, prawnych, podatkowych, handlowych ani inwestycyjnych. Wyniki historyczne nie gwarantują wyników przyszłych.

Zawartych tutaj treści nie należy traktować jako porady inwestycyjnej ani rekomendacji jakiegokolwiek konkretnego zabezpieczenia, strategii lub produktu inwestycyjnego. Przedstawione tutaj produkty i usługi nie są odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Poszczególne strategie inwestycyjne lub handlowe należy oceniać w odniesieniu do celów każdej osoby i tolerancji ryzyka. Zachęcamy czytelników do zasięgnięcia profesjonalnej porady w zakresie ich konkretnych spraw finansowych, prawnych, podatkowych, handlowych lub inwestycyjnych.

Ta treść ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani zachęty do kupna lub sprzedaży jakichkolwiek papierów wartościowych lub innych produktów lub instrumentów finansowych. TD Bank i jego podmioty stowarzyszone i podmioty powiązane nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy lub pominięcia w informacjach ani za poniesione straty lub szkody. Wykresy i wykresy służą wyłącznie do celów ilustracyjnych i nie odzwierciedlają przyszłych wartości ani przyszłych wyników jakichkolwiek zabezpieczeń, strategii ani produktów inwestycyjnych.

Wypowiedzi prognozujące: Niektóre prezentowane tutaj treści mogą zawierać stwierdzenia dotyczące przyszłości („FLS), które mają charakter predykcyjny i mogą zawierać takie słowa, jak „oczekuje, „przewiduje, „zamierza, „wierzy, „szacunki i podobne wybiegające w przyszłość wyrażenia lub ich negatywne wersje. FLS oparte są na bieżących oczekiwaniach i prognozach dotyczących przyszłych ogólnych czynników ekonomicznych, politycznych i istotnych czynników rynkowych, takich jak stopy procentowe i kursy wymiany walut, rynki kapitałowe i kapitałowe oraz ogólne otoczenie biznesowe, przy założeniu braku zmian w przepisach podatkowych lub innych przepisach rządowych lub katastroficzne wydarzenia. Oczekiwania i prognozy dotyczące przyszłych wydarzeń są z natury rzeczy narażone na ryzyko i niepewność, które mogą być nieprzewidywalne i mogą być niepoprawne w przyszłości. LS nie gwarantuje przyszłych wyników.Rzeczywiste zdarzenia mogą się znacznie różnić od tych wyrażonych lub domniemanych w jakimkolwiek FLS. Do tych dygresji może przyczynić się szereg ważnych czynników, w tym czynniki wymienione powyżej. Należy unikać polegania na FLS. Nie możemy aktualizować żadnego FLS.

Podmioty stowarzyszone: TD Bank oraz jego spółki stowarzyszone i podmioty powiązane świadczą usługi wyłącznie dla kwalifikowanych instytucji i inwestorów. Ta treść nie jest ofertą dla żadnej osoby w żadnej jurysdykcji, w której jest to niezgodne z prawem lub nieautoryzowane. Żadna część tego dokumentu nie może być powielana w jakiejkolwiek formie ani przywoływana w jakiejkolwiek innej publikacji bez wyraźnej pisemnej zgody.

Tożsamość TD: Logo TD i inne znaki towarowe są własnością The Toronto-Dominion Bank lub spółki zależnej będącej w całości jej własnością w Kanadzie i / lub innych krajach.

Ryzyko inwestycyjne: Na obligacje wpływa wiele rodzajów ryzyka, w tym wahania stóp procentowych, ryzyko kredytowe, ryzyko wcześniejszej spłaty oraz ryzyko inflacji. Korporacyjne papiery dłużne są narażone na ryzyko niezdolności emitenta do spłaty kwoty głównej i odsetek od zobowiązania, a także mogą podlegać zmienności cen ze względu na takie czynniki, jak wrażliwość na stopy procentowe, postrzeganie przez rynek zdolności kredytowej emitenta oraz ogólna płynność rynkowa. . Wysokodochodowe papiery wartościowe o niższym ratingu wiążą się z dodatkowym ryzykiem, takim jak zwiększone ryzyko niewykonania zobowiązania i większa zmienność z powodu niższej jakości kredytowej emisji. Odsetki od obligacji komunalnych są zasadniczo zwolnione z podatku federalnego. Jednak niektóre obligacje mogą podlegać alternatywnemu podatkowi minimalnemu i / lub podatkom stanowym lub lokalnym.

Akcje mogą tracić na wartości ze względu zarówno na rzeczywisty, jak i postrzegany ogólny rynek, warunki gospodarcze w branży oraz czynniki indywidualne emitenta.

Inwestowanie międzynarodowe może nie być odpowiednie dla każdego inwestora i wiąże się z dodatkowym ryzykiem, w tym wahaniami kursów walut, czynnikami politycznymi, potrąceniem podatku u źródła, brakiem płynności, brakiem odpowiednich informacji finansowych oraz ograniczeniami kontroli wymiany wpływającymi na zagranicznych emitentów. Ryzyko to może się spotęgować na rynkach wschodzących.

Skontaktuj się z przedstawicielem TD Wealth, aby uzyskać więcej informacji na temat oferty konkretnych produktów lub usług. Dodatkowe informacje dostępne na życzenie.

Żadnych porad prawnych ani podatkowych: TD Bank i jego podmioty powiązane i stowarzyszone nie udzielają porad prawnych ani podatkowych. Zgodnie z okólnikiem IRS 230, wszelkie porady podatkowe zawarte w tym materiale nie są przeznaczone ani napisane do użytku przez żadnego odbiorcę w celu uniknięcia kar wynikających z federalnego prawa podatkowego.

Ubezpieczenie: ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie na wypadek opieki długoterminowej są ubezpieczone medycznie. Nie anuluj aktualnej polisy, dopóki nowa polisa nie wejdzie w życie. Rzeczywiste składki mogą różnić się od wszelkich otrzymanych wstępnych wycen. Zmiana obecnej polityki może spowodować naliczenie opłat, opłat i kosztów. Nowa polisa będzie wymagać badania lekarskiego. Mogą zostać nałożone opłaty za wykup, a okres, przez który mogą obowiązywać opłaty za wykup, może zostać wydłużony wraz z nową polisą. Powinieneś skonsultować się ze swoimi doradcami podatkowymi w sprawie potencjalnego zobowiązania podatkowego z tytułu odstąpienia.

Witryny internetowe osób trzecich: Klikając na adres URL lub hiperłącze strony trzeciej, opuścisz stronę tdbank.com. TD Bank i jego podmioty stowarzyszone i stowarzyszone nie sugerują żadnych podmiotów stowarzyszonych, sponsorowania, poparcia ze strony trzeciej / strony trzeciej ani tego, że TD Bank lub którykolwiek z jego oddziałów lub współpracowników monitoruje jakiekolwiek informacje zawarte na stronie internetowej. TD Bank nie ponosi odpowiedzialności za informacje zawarte na stronie internetowej osoby trzeciej ani za korzystanie lub niemożność korzystania z takiej witryny, ani nie gwarantujemy ich dokładności ani kompletności.

Plan ciągłości działania: TD Private Client Wealth LLC (TDPCW) zobowiązuje się do świadczenia bieżących usług w przypadku poważnych zakłóceń w działalności. Gdyby jakieś poważne wydarzenie utrudniało nam prowadzenie normalnej działalności biznesowej, nasz plan ciągłości działania umożliwiłby nam wznowienie krytycznej działalności, obsługi klienta i operacji w bezpiecznych, alternatywnych lokalizacjach w rozsądnym czasie.