Czy aplikacja Cash będzie działać z kartą przedpłaconą?

Category: American Express
17 lutego 2021

Jeśli chodzi o mniejsze i bardziej osobiste płatności, nadal rządzi gotówka. To powiedziawszy, wirtualne aplikacje płatnicze, takie jak Cash App, sprawiają, że dzielenie rachunku za obiad jest mniej kłopotliwe.

Istotną zaletą korzystania z aplikacji Cash App jest brak miesięcznych opłat za podstawowe usługi. Możesz także połączyć ze swoim kontem prawie każdą kartę debetową i kredytową.

A co z kartą przedpłaconą? Czy istnieje sposób na połączenie go z Cash App, a jeśli tak, czy są jakieś ograniczenia? W tym artykule powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć.

Aplikacja gotówkowa i karty przedpłacone

Jeśli masz kartę kredytową lub debetową MasterCard, Visa, Discover lub American Express, możesz błyskawicznie utworzyć konto Cash App. Ale jeśli używasz biznesowej karty debetowej, która nie jest obsługiwana przez Cash App, nie masz szczęścia.

A co z kartami przedpłaconymi? Tutaj sprawy stają się trochę bardziej skomplikowane. Cash App obsługuje niektóre typy kart przedpłaconych, ale nie wszystkie. Możesz używać swojej przedpłaconej karty wydanej przez rząd z aplikacją Cash App, ale karta przedpłacona PayPal nie jest obsługiwana.

Możesz także użyć rządowych kart przedpłaconych do utworzenia konta Cash App, ale nie możesz ich użyć do wpłaty. Oznacza to, że nawet jeśli możesz podłączyć rządową kartę przedpłaconą i aplikację Cash App, niewiele możesz z tym zrobić.

Jak działają karty przedpłacone?

Karty przedpłacone są również nazywane kartami doładowalnymi. Są najczęściej używane przez osoby, które nie mogą lub nie chcą otworzyć konta bankowego. Możesz używać kart przedpłaconych z różnych powodów, a ich używanie ma kilka zalet.

Karty rządowe są również wydawane osobom, które otrzymują świadczenia rządowe lub chcą, aby ich wypłaty były bezpośrednimi depozytami. Pod wieloma względami przypomina to korzystanie z gotówki, ale jest też znacznie bezpieczniejsze.

Jak dodać kartę do aplikacji Cash

Jednym z powodów, dla których Cash App staje się coraz bardziej popularny, jest fakt, że nie musisz mieć konta bankowego, aby z niego korzystać. Nawet jeśli masz konto bankowe, ale nie chcesz łączyć go z aplikacją Cash App, nadal możesz korzystać z niektórych funkcji aplikacji.

Przede wszystkim nadal możesz go używać do otrzymywania pieniędzy. Jednak większość ludzi decyduje się na połączenie swojej karty debetowej lub kredytowej z aplikacją Cash App, aby uzyskać dostęp do pozostałych funkcji.

Możesz połączyć swoje konto bankowe, dodając kartę debetową. Możesz także dodać swoją kartę kredytową. Aby połączyć konto bankowe za pomocą karty debetowej, wykonaj następujące kroki:

 1. Pobierz i zainstaluj aplikację Cash na Androida lub iOS
 2. Uruchom aplikację, a następnie kliknij opcję „My Cash (ikona budynku w lewym dolnym rogu).Wybierz opcję „+ Dodaj bank z sekcji „Gotówka i Bitcoin.Pojawi się wyskakujące okienko.Wpisz numer karty debetowej, a następnie kliknij „Dodaj kartę.Znajdź swój bank na liście i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.Możesz przejść przez ten proces również za pomocą portalu internetowego Cash App. Ale ponieważ większość użytkowników Cash App uzyskuje dostęp do aplikacji za pośrednictwem swoich urządzeń mobilnych, skonfigurowanie jej na telefonie lub tablecie jest bardzo łatwe.

  Jeśli zamiast tego chcesz dodać kartę kredytową, kroki są dość podobne. Wykonaj kroki 1 i 2 jak powyżej, a następnie wybierz opcję „+ Dodaj kartę kredytową. Wpisz wszystkie informacje i wybierz „Dodaj kartę. Aplikacja Cash automatycznie połączy się z Twoją kartą. Pamiętaj tylko, że jeśli chcesz wysłać pieniądze za pomocą karty kredytowej w aplikacji Cash App, opłata za przelew wynosi 3%.

  Co to jest karta aplikacji gotówkowej?

  Jeśli podoba Ci się pomysł kart przedpłaconych i cenisz ich wygodę, prawdopodobnie zechcesz wypróbować własną kartę gotówkową Cash App.

  Jeśli Twoje konto Cash App jest połączone z Twoim kontem bankowym za pomocą karty debetowej, możesz wypłacić pieniądze w dowolnym momencie. Ale przelewy bankowe mogą zająć kilka dni roboczych.

  Dlatego wielu użytkowników Cash App korzysta z firmowej karty gotówkowej Visa. Kiedy się zarejestrujesz, możesz poprosić o kartę, kiedy tylko chcesz. Aby to zrobić, musisz mieć ukończone 18 lat. Jak więc ubiegać się o kartę gotówkową?

  1. Uruchom aplikację gotówkową na swoim urządzeniu mobilnym.
  2. Kliknij opcję „Karta gotówkowa na ekranie.Wybierz przycisk „Uzyskaj bezpłatną kartę gotówkową.Wybierz kolor karty, a następnie wybierz „Kontynuuj.Możesz dodatkowo dostosować swoją kartę, wybierając opcję dodania osobistego Cashtag, który możesz podpisać.Możesz narysować lub napisać swój podpis.Wpisz adres dostawy, a następnie wybierz „Dalej.Sprawdź dokładnie wszystkie szczegóły, a następnie wybierz „Kontynuuj.Nie ma miesięcznych płatności za Twoją kartę gotówkową. Nie musisz również wnosić opłaty przy dokonywaniu zakupu, online lub w inny sposób. Musisz jednak zapłacić 2 USD za każdą wypłatę z bankomatu.

   Wykorzystaj w pełni Cash App

   Możesz użyć swojej karty debetowej, aby połączyć swoje konto bankowe i aplikację Cash. Możesz także podłączyć swoją kartę kredytową, chociaż aplikacja pobiera opłatę w wysokości 3% za każdym razem, gdy wysyłasz pieniądze.

   Aplikacja Cash App obsługuje również karty przedpłacone wydane przez rząd, ale niewiele można z nimi zrobić.

   Jeśli potrzebujesz prostej karty, z której możesz korzystać przez cały czas i nie płacić drogich opłat, możesz rozważyć kartę debetową Cash App Visa. W każdym razie Cash App to fantastyczne narzędzie do wirtualnych przelewów pieniężnych.

   Czy kiedykolwiek korzystałeś z Cash App? Jeśli nie, czy dałbyś mu szansę? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.