PRZEGLĄD kart kredytowych Indigo® Platinum Mastercard®

Category: Wynik Fico
17 lutego 2021

Niektóre karty, które pojawiają się na naszej stronie, pochodzą od firm, od których otrzymujemy odszkodowanie. Rekompensata za relacje z podmiotami stowarzyszonymi pozwala nam utrzymywać i aktualizować naszą witrynę.

Jednak nasze recenzje redakcyjne i konsumenckie są obiektywne i nie mają na nie wpływu nasze relacje i wynagrodzenie. W rzeczywistości odrzuciliśmy prośby o nawiązanie relacji ze strony emitentów, którzy chcą mieć wpływ na nasze recenzje.

Odszkodowanie może mieć wpływ na to, jak i gdzie umieszczamy produkty (na przykład kolejność, w jakiej są one umieszczane na stronie kategorii).

Chociaż nasza witryna przegląda wiele kart, zdajemy sobie sprawę, że nie możemy przejrzeć każdej karty na rynku.

Nasze oceny redakcyjne i oceny konsumenckie oparte są na niezależnych recenzjach i nie mają na nie wpływu wynagrodzenie ani relacje partnerskie.

 • Wprowadzenie
 • Szczegóły kartyPorównanie z rówieśnikamiOpinia i werdyktFormularze wnioskówWprowadzenie

  Firma Genesis FS Card Services właśnie wprowadziła nową kartę o nazwie The Indigo® Platinum Mastercard® Credit Card, która jest wyraźnie skierowana do osób posiadających uczciwy kredyt. W związku z tym jest stosunkowo nowym uczestnikiem „przeciętnej przestrzeni kredytowej. Nie ma kart Tomalley, które rywalizują w tym obszarze, więc ciekawie będzie zobaczyć, jak ta karta wypada na tle innych. W przeciwieństwie do większości innych kart, możesz najpierw przejść wstępną kwalifikację, aby określić, czy kwalifikujesz się wstępnie. A jeśli to zrobisz, możesz przystąpić do faktycznej aplikacji.

  Zostaniesz zatwierdzony za opłatą roczną lub bez opłaty rocznej.

  Szczegóły karty

  Opłata roczna : od 0 do 99 USD

  RRSO : 24,9%

  Opłata za transakcję zagraniczną : 1% (czyli mniej niż zwykłe 3%)

  Początkowy kredyt : 300 USD

  Porównanie z rówieśnikami Karty
  Opłata rocznaKWINagrodyIndygoOd 0 do 99 USD24,9%NABarclayCard

  Rewards

  MasterCard0 USD25,24%2X gazowe media

  spożywcze

  Czapka One

  Platinum0 USD24,99%NACzapka One

  QuicksilverOne39 $23,24%1,5% zwrotu gotówki za

  wszystkie zakupyUSAA

  Classic35 $18,15% do 24,15%NAPowyższa tabela przedstawia porównanie z innymi kartami, które są wyraźnie przeznaczone dla osób ze średnim kredytem. Przekonasz się, że nie ma tutaj idealnej karty. Na przykład niektóre karty są objęte rocznymi opłatami, a inne nie. Niektóre mają programy wynagradzania, a inne nie.

  Na przykład QuicksilverOne jest objęty roczną opłatą, ale ma program zwrotu gotówki, podczas gdy Cap One Platinum nie ma opłaty rocznej, ale nie ma programu nagród. USAA wydają się najmniej atrakcyjne, ponieważ pobierają roczną opłatę, ale nie mają programu nagród. Wydaje się, że Barclays ma najlepszą ofertę, ponieważ ich karta nie ma rocznej opłaty i jest wyposażona w program nagród (a także dostęp do wyniku FICO za darmo)

  Wydaje się, że indygo jest w środku opakowania. W przeciwieństwie do kart Quicksilver i Barclays Rewards MasterCard nie ma żadnych nagród. Jednak w przeciwieństwie do Capital One Platinum i USAA Classic, istnieje szansa na otrzymanie wersji Indigo bez opłaty rocznej.

  Opinia i werdykt

  Indigo to jedna z niewielu kart kredytowych, które są skierowane bezpośrednio do osób posiadających „uczciwy lub „przeciętny kredyt. Pytanie brzmi, co jest sprawiedliwe lub przeciętne. Powiedziałbym, że z punktu widzenia firmy zajmującej się przebudową, wszędzie od 650 do 675 można uznać za uczciwe. Jednak myślę, że aby kwalifikować się do takich kart, potrzebujesz również, aby większość swoich złych osób odpadła, nie miała niedawnych opóźnionych płatności lub zaległości, a najlepiej bardzo niewielu zapytań.

  Inne podobne karty w przestrzeni mają podobne opłaty i stawki. Na przykład Capital One Platinum nie ma opłaty rocznej, ale także programu nagród, ich Quicksilver jest również objęty roczną opłatą w wysokości 39 USD, ale z programem zwrotu gotówki. USAA ma również kilka „klasycznych kart, które mają roczną opłatę w wysokości 35 USD bez programu nagród. Karta Barclaycard Rewards MasterCard nie wiąże się jednak z żadną roczną opłatą, a także ma program nagród, w którym zarabiasz 2X za benzynę, artykuły spożywcze i media.

  Jak widać z powyższych porównań z rówieśnikami, ta karta wydaje się być konkurencyjna. Jedyną negatywną rzeczą jest to, że w swoich warunkach były dość jednoznaczne, że ich początkowy limit kredytowy wyniesie tylko 300 USD. Szczerze mówiąc, właśnie tym możesz być, ubiegając się na przykład o Capital One.

  Kolejną rzeczą, o której musisz być świadomy, jest to, że najpierw musisz przejść kwalifikację wstępną. Jeśli dokonasz wstępnej kwalifikacji, musisz ponownie wypełnić właściwy formularz zgłoszeniowy. Jeśli nie, możesz otrzymać kolejną kartę Genesis (załóżmy, że jedna z nich może być kartą Kamienia Milowego).

  Nasz werdykt dotyczący tej karty jest taki, że jeśli zajmujesz się przebudową, może to być karta, którą możesz wziąć pod uwagę, ponieważ wydaje się być konkurencyjna w tej „przeciętnej przestrzeni kredytowej. Wadą jest to, że możesz otrzymać tylko początkowy limit 300 $. Możesz rozważyć kartę Barclaycard Rewards MasterCard, ponieważ zdecydowanie nie wiąże się ona z żadną roczną opłatą, ma program nagród, a także możesz uzyskać bezpłatny wynik FICO.

  Zobacz, co posiadacze kart mówią o karcie kredytowej Indigo® Platinum Mastercard®Formularz zgłoszeniowy

  Jak wspomniano wcześniej, zanim będziesz mógł ubiegać się o Indigo, musisz najpierw sprawdzić, czy dokonałeś wstępnej kwalifikacji do karty. Poniżej znajduje się zrzut ekranu strony aplikacji (który jest dość prosty).