10 najlepszych kryptowalut do inwestowania w 2020 roku (następne duże altcoiny)

Category: Które Można
17 lutego 2021

Kryptowaluty są ostatnio bardzo popularne. Prawie każda osoba wokół ma tendencję do mówienia o nich bez przerwy.

Głównym powodem tego nagłego nowego zainteresowania był skok cen bitcoinów i innych kryptowalut. Oczywiście ludzie byli zaintrygowani tą całkowicie cyfrową platformą walutową i zastanawiali się, jak na niej zarabiać.

Po pierwsze, jest coś ważnego, o czym MUSISZ wiedzieć. Inwestowanie w Bitcoiny lub kryptowaluty to działalność wysoce spekulacyjna. Wzloty i spadki nie mają określonego schematu, a rynek jest nieuregulowany. Dlatego powinieneś być świadomy tej podstawowej rzeczywistości przed dalszym przetwarzaniem.

Na początek przyjrzyjmy się najpierw, czym jest kryptowaluta. Normalne waluty, takie jak dolar czy funt, są emitowane przez banki centralne różnych krajów. Te waluty są ważne tylko dlatego, że są gwarantowane przez banki centralne odpowiednich krajów. Są dostępne w monetach i banknotach, które można wykorzystać do dokonywania transakcji.

Z drugiej strony kryptowaluty są całkowicie cyfrowe. Pracują nad czymś, co nazywa się mechanizmem „łańcucha bloków, w którym każda transakcja jest zapisywana w jednej księdze przy użyciu szyfrowania. Waluty te nie są kontrolowane przez żaden bank centralny ani władze, a zatem uważa się, że pozostają poza kontrolą rządu.

W efekcie szczegóły kryptowalut i ich posiadaczy są całkowicie anonimowe. Transakcje dokonywane za pośrednictwem kryptowalut są również anonimowe, ponieważ nie ma identyfikowalnego zapisu, kto dokładnie posiada jaką kryptowalutę iw jakiej kwocie.

To sprawiło, że Bitcoin i inne kryptowaluty stały się ulubionym narzędziem tych, którzy chcą zachować anonimowość podczas prowadzenia swojej działalności. Płatności można dokonywać w Dark Web za pomocą kryptowalut, głównie dlatego, że są one niemożliwe do wykrycia i poza kontrolą rządu.

Fakt ten w znacznym stopniu przyczynił się do wzrostu wartości kryptowalut. Oczywiście istnieją pewne autentyczne zastosowania tych walut i coraz częściej wiele renomowanych międzynarodowych witryn internetowych i sprzedawców zaczęło akceptować je jako legalną formę płatności.

Przy mnóstwie kryptowalut na rynku, największym pytaniem, jakie napotykają ludzie, jest: które z nich powinienem śledzić?

Przeprowadziliśmy pewne badania, aby znaleźć 10 najważniejszych kryptowalut (alternatyw Bitcoin) na rynku, które są legalne i warte obejrzenia dla przeciętnej osoby.

Trend wyszukiwań w Google hasła „kryptowaluta

Oto lista 7 najlepszych kryptowalut do inwestowania w 2020 roku:

Ethereum (ETH)Ethereum to kryptowaluta zaproponowana przez Vitalika Buterina, który był programistą komputerowym. Został uruchomiony w lipcu 2015 roku z około 12 milionami wstępnie wydobytych monet. Ethereum odnotowało ogromny wzrost w zeszłym roku, ponieważ jego wartość wzrosła o ponad 13000%, co czyni go fenomenalną opcją inwestycyjną dla entuzjastów kryptowalut.

Ethereum to najlepszy sposób na kupno, sprzedaż i handel w 2018 roku. Według Coinmarketcap, Ethereum jest krypto kryptowalutą o największej kapitalizacji rynkowej na rynku po bitcoinie.

VeChainZ siedzibą w Chinach, wielu uważa VeChain za jedną z najbardziej niedocenianych kryptowalut na rynku. To sprawia, że ​​jest to niezwykle atrakcyjna moneta dla inwestorów w 2018 roku.

Na czele firmy stoi Sunny Liu, który w przeszłości zajmował stanowisko kierownicze w kilku firmach z listy Fortune 500.

Jako nadchodzący projekt kryptowaluty, podstawowym celem VeChain jest opracowanie rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw dla chińskich korporacji, które pomogą im również w zapobieganiu fałszerstwom.

Dlaczego Ve Chain jest przyszłościową monetą?

Ripple (XRP)Wspierany przez firmę o tej samej nazwie, Ripple pojawił się niedawno w wiadomościach z powodu jego szerokiego przyjęcia przez kilka firm. Nawet renomowane instytucje, takie jak MIT, akceptują Ripple jako legalną formę płatności.

Nawet startup o nazwie Omni niedawno podniósł fundusze z serii C i D w wysokości 25 mln USD całkowicie za pomocą Ripple, a nie tradycyjnych walut.

Litecoin (LTC)Uruchomiony w 2011 roku Litecoin jest wzorowany na frameworku Bitcoin i był pomysłem pracownika Google o imieniu Charlie Lee. Cechą charakterystyczną Litecoina jest to, że przetwarza blok co 2,5 minuty, co czyni go znacznie szybszym sposobem przetwarzania transakcji.

Od listopada do grudnia 2017 roku Litecoin odnotował ogromny skok wartości i uczynił go jedną z najlepszych kryptowalut na świecie.

Dash (co oznacza Digital Cash) to niezależna platforma Next big Altcoin, która rozpoczęła się w 2015 roku. Dzięki kapitalizacji rynkowej w wysokości 4,8 mld USD Dash obsługuje transakcje o wartości blisko 100 mln USD dziennie, co czyni go jedną z najlepszych kryptowalut na świecie.

Zcash (ZEC)Zcash jest jednym z nowych obiecujących uczestników na scenie kryptowalut, a niedawny skok cen wskazuje na świetlaną przyszłość. Rozpoczęty w 2016 roku ZCash jest kierowany przez Zooko Wilcox-O’Hearn, który jest zarówno założycielem, jak i CEO.

ZCash ma obecnie w obiegu 21 milionów monet, a ich płatności są wymienione na publicznym blockchainie. Zcash zapewnił również użytkownikom możliwość pełnej anonimowości poprzez maskowanie szczegółów transakcji, w tym nazwisk płatnika i odbiorcy. Jednak w przeciwieństwie do wielu innych kryptowalut, Zcash umożliwia użytkownikom otrzymywanie kopii zapisów dokonanych przez nich płatności.

Ma to na celu umożliwienie osobom fizycznym i korporacjom skutecznego przestrzegania przepisów dotyczących prania pieniędzy i opodatkowania przy jednoczesnym zachowaniu możliwości dokonywania transakcji za pomocą kryptowaluty.

IOTA (MIOTA)Założona przez Davida Sønstebø, Sergeya Ivancheglo, Dominika Schienera i dr Serguei Popova w 2015 roku, IOTA będzie jedną z najczęściej omawianych kryptowalut w 2018 roku. Dzięki swojej unikalnej architekturze blockchain transakcje dokonywane na IOTA są całkowicie bezpłatne niezależnie od wielkości biletu, za którą zapłacono.

Jest to niezwykle przydatna funkcja, szczególnie w przypadku kryptowaluty, która ma stać się trybem płatności przyjętym zarówno przez startupy, jak i korporacje technologiczne.

IOTA obsługuje również Fundację IOTA i współpracuje już z firmami takimi jak Deutsche Telekom, Fujitsu i Microsoft. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, IOTA jest jedną z kryptowalut, na które należy uważać w 2018 roku, ponieważ ma na celu lepszą integrację z płatnościami głównymi. IOTA ma również na celu silną integrację z ekosystemem Internetu rzeczy (IOT), więc jest to kolejna przestrzeń, na którą warto zwrócić uwagę.

Steem (STEEM)Steemit to platforma do blogowania i mediów społecznościowych, która teraz zintegrowała się ze światem kryptowalut. Na platformie Steemit użytkownicy otrzymują nagradzane żetony za pisanie komentarzy, tworzenie blogów i generowanie treści, które można wykorzystać do płatności w internecie. Jest to zatem doskonały sposób na wydobywanie kryptowaluty poprzez generowanie treści online.

Obecnie dolary i tokeny Steem mogą być używane do płatności tylko w ramach platformy. Jednak wraz z rozwojem Steemita możemy wkrótce spodziewać się, że ta kryptowaluta zyska większą popularność w przypadku płatności dokonywanych w Internecie za pomocą technologii blockchain.

Monero (XMR)USP Monero polega na tym, że jest to całkowicie anonimowa i niemożliwa do wykrycia kryptowaluta. Transakcje rejestrowane w łańcuchu bloków w tej kryptowalutach są niemożliwe do wykrycia, co czyni je niezwykle lukratywnymi dla kilku zwolenników prywatności obywateli. Uruchomiony w 2014 roku Monero jest platformą kryptowalutową typu open source, która wykorzystuje kombinację ukrytych adresów i sygnatur pierścieni do maskowania szczegółów transakcji.

Od samego początku Monero odnotowało wzrost wartości o ponad 1300%, co stanowi niezwykle interesującą i opłacalną opcję inwestycyjną dla tych, którzy chcą wejść na najbardziej obiecującą przestrzeń kryptowalut.

Zostać tutajWydarzenia ostatniego roku doprowadziły do ​​zwiększonego zainteresowania publicznego kryptowalutami. Dzięki ogromnemu potencjałowi inwestycyjnemu w połączeniu z nienagannymi normami dotyczącymi prywatności, kryptowaluty są stopniowo na dobrej drodze do przyjęcia przez główny nurt.

Jak wspomniano wcześniej, wahania cen kryptowalut są czymś, o czym każdy musi być świadomy i traktować go z przymrużeniem oka. Obecnie nie ma konkretnych modeli do przewidywania trendów cenowych kryptowalut, więc inwestorzy powinni zdawać sobie sprawę, że jest to wyjątkowo spekulacyjna propozycja.

To powiedziawszy, podstawowa technologia blockchainów, która zasila te kryptowaluty, wkrótce zobaczy wiele zastosowań w naszym codziennym życiu.

Dlatego z całą pewnością można powiedzieć, że nadchodząca kryptowaluta to przestrzeń, która w nadchodzącym roku zobaczy mnóstwo emocji i zainteresowania.